تشک

راهنمای انتخاب کیف مجلسی زنانه،کیف مجلسی مناسب را چطور انتخاب کنیم؟

سه شنبه, 16 ژانویه , 2018

کیف مجلسی مناسب را چطور انتخاب کنیم؟

کیف مجلسی زنانه، تکمیل کننده یک استایل زنانه است. وقتی به مجلسی دعوت می شوید قطعا به دنبال یک لباس مجلسی مناسب، کفش مجلسی مناسب و اکسسوری های مناسب هستید. اما واقعیت این است که همه اینها بدون کیف مجلسی مناسب معنا نخواهند داشت. کیف شاید مانند کفش و لباس ضروری به نظر نیاید اما بدون کیف مجلسی، لباس و کفش مجلسی معنا نخواهند داشت.

در این مطلب که توسط وب سایت خوش پوشی و آراستگی شیک بپوشیم تهیه شده است به نکاتی در انتخاب کیف مجلسی مناسب می پردازیم.

رنگ کیف مجلسی زنانه

قطعا نمی توان گفت که کیف مجلسی را چه رنگی انتخاب کنید، زیرا رنگ مشخصی برای یک کیف مجلسی وجود ندارد، در واقع رنگ لباس شماست که رنگ کیفتان را مشخص می کند. نکته مهمی که در انتخاب رنگ کیف مجلسی باید مد نظر داشته باشید این است که کیف مجلسی شما نباید همرنگ با لباس مجلسی شما باشد. زیرا در این صورت استایل شما بیش از حد یک دست و کسل کننده خواهد شد. مثلا اگر لباس مجلسی شما رنگ روشن است، بهتر است کیف شما رنگ تیره تر و تا حدی متضاد با لباس مجلسی شما باشد. رنگ های مشکی، نقره ای و طلایی از مرسوم ترین رنگ ها هستند که با اغلب لباس های مجلسی هماهنگی دارند.

راهنمای انتخاب کیف مجلسی زنانه

طرح و نفش کیف مجلسی زنانه

آیا کیف شما بهتر است ساده باشد یا طرح دار؟ پاسخ این سوال بازهم به لباس مجلسی شما بستگی دارد. اگر لباس مجلسی شما طرح دار است، پس بهتر است کیف مجلسی خود را ساده و تگ رنگ انتخاب کنید تا استایل شما بیش از حد شلوغ دیده نشود. کیف دستی خود را می توانید متضاد یا تا حدی در تم رنگی لباس خود انتخاب کنید، البته نه کاملا همرنگ با لباس.

راهنمای انتخاب کیف مجلسی زنانه

اندازه کیف مجلسی زنانه

اندازه کیف مجلسی معمولا خیلی بزرگ نیست، علتش هم این است که در یک مجلس شادی قرار نیست وسایل خیلی زیادی به همراه داشته باشید. دقیقا برعکس کیف های زنانه روزمره که اندازه بزرگ تری دارند زیرا وسایلی که حمل می کنید قطعا بیشتر هستند. پس کیف مجلسی خود را کوچک انتخاب کنید، کیف های مجلسی دایره ای شکل گزینه مناسبی هستند.

این مطلب را از دست ندهید : کیف چرم زنانه و روش های نگهداری از آن

تزئینات به کار رفته روی کیف مجلسی

کیف های مجلسی تزئین شده یا کار شده زیادی وجود دارند که در عکس زیر چند مدل از آنها را مشاهده می کنید. اما آیا مجاز به استفاده از آنها در یک مجلس هستید یا خیر؟ پاسخ به این سوال به لباس مجلسی شما بستگی دارد، اگر لباس مجلسی شما تا حدی تزئین شده است ، بد نیست همان تزئیات البته در حد معمول روی کیف مجلسی شما نیز وجود داشته باشد.

اما اگر لباس مجلسی شما با تزئینات خیلی زیادی پوشیده شده است، بهتر است تزئینات کیف مجلسی شما کمتر باشد تا لباس شما همچنان در مرکز توجه باقی بماند.

جنس کیف مجلسی زنانه

جنس کیف مجلسی به نظر شما و تا حدی به بودجه شما بستگی دارد. کیف های مجلسی در جنس های متفاوتی از جمله ساتن، گلیم، چرم، پولک دوزی شده، چرم مصنوعی و.. وجود دارند. اینکه کدام را انتخاب کنید هم به لباس مجلسی شما بستگی دارد و هم به سلیقه شما و هم به حوصله شما. چرا حوصله؟ زیرا برخی از این جنس ها خیلی سریع کثیف می شوند و برخی نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

بند کیف مجلسی

کیف های مجلسی هم از نوع بند دار هستند و هم از نوع بدون بند، هیچ کدام بر دیگری اولویت ندارند و اینکه کدام را انتخاب کنید به دو چیز بستگی دارد، اول اینکه کدام را بیشتر دوست دارید و می پسندید و دوم اینکه چه مقدار وسیله همراه خود دارید، در صورتی که کیف مجلسی بدون بند را انتخاب کنید مسلما یک دست شما آزاد نخواهد بود. پس اگر وسایل زیادی برای حمل دارید بهتر است کیف مجلسی بند دار را انتخاب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

...