تشک

امیر کاظمی و همسرش | ماجرای آشنایی و ازدواجش با مهتاب محسنی

سه شنبه, 9 می , 2017

امیر کاظمی بازیگر مشهور سریال لیسانسه ها در ۱۹ آبان سال ۱۳۶۹ در تهران متولد و اکنون ۲۷ ساله است. پدرش اصالتا تهرانی و مادرش اصالاتا آلمانی است. خانواده مادرش در مونیخ و کلن آلمان زندگی می کنند  یک برادر کوچکتر از خود به نام آرش دارد.

امیر کاظمی در زمینه موسیقی هم فعالیت می کند و پیانو ، کیبورد و پرکاشن را به صورت حرفه ای می نوازد و در ورزش نیز شنا و اسکیت را به صورت حرفه ای دنبال می کند و زمانی جزو تیم ملی اسکیت بوده است.

ازدواج  و همسر

امیر کاظمی برعکس خیلی از بازیگران ایرانی خیلی زود ازدواج کرد او وقتی ۲۴ سال داشت با مهتاب محسنی ازدواج کرد و از زندگی فعلی اش کاملا راضی است.

امیر کاظمی و همسرش

ازدواج در سن ۲۴ سالگی زود نبود؟

به نظر شما مگه من زود ازدواج کردم ؟ وقتی آدم مورد نظرت را پیدا کنی و با اون خوشبخت باشی یعنی این که درست انتخاب کردی و اون وقته که یک لحظه تاخیر هم جایز نیست، باید زود دست بجنبونی (با خنده) ! برای من همین طوری بود با این که من اصلا فکرش را نمی کردم که توی این سن ازدواج کنم اما وقتی قراره که یک اتفاقی بیفته تو نمی تونی جلوی اون اتفاق رو بگیری.

برای من و مهتاب هم همین طوری بود، این قدر همه چیز درست و سر جای خودش اتفاق افتاد که تا چشم باز کردیم دیدیم همه چیز تمام شده و الکی الکی شدم مَرد خانواده.

امیر کاظمی و همسرش

عکس امیر کاظمی و همسرش مهتاب محسنی

نحوه آشنایی امیر کاظمی با همسرش مهتاب محسنی و عاشق شدنش

اولین باری که مهتاب را دیدم وسط حیاط دانشگاه تهران روی زمین نشسته بود و خیلی راحت و خودمونی داشت قورمه سبزی می خورد، اونم چه خوردنی که نصفی از همکلاسی هاش کنارش نشستن و به هیچکسی حتی یک لقمه هم تعارف نکرد.

وای هنوز هم، اون صحنه و با یادآوری اون روز حالم عوض می شه، توی اون لحظه این قدر حالم دگرگون شد و تو یک نگاه عاشق شدم که هم حرف زدن یادم رفت هم این که اون روز از انقلاب تا شهرک غرب را پیاده رفتم. این اتفاق ساده تمام زندگی من را عوض کرد و دو سال من تحمل کردم برای رسیدن به مهتاب.

قصه زندگی آیدا نامجو و همسرش
قصه زندگی آیدا نامجو و همسرش
آیدا نامجو در سریال لیسانسه ها نقش شادی را بازی می کند که مازیار عاشق و دلداده او ...

چرا امیر کاظمی و همسرش مهتاب محسنی جشن عروسی نگرفتند !

امیر کاظمی میگوید از دید من و مهتاب، گرفتن عروسی کار جالبی نبود، آره عروسی نگرفتیم برای این که با خودمون گفتیم خرج عروسی را صرف خرید خونه و پس انداز کنیم شاید باورش برای کسانی که این گفتگو را می خوانند سخت باشد اما کل خرج مراسم برای من چیزی نزدیک به ۳۰۰ هزار تومان شد، خیلی ساده تر از اون چیزی که حتی خودم تصور می کردم، صادقانه اگر بگویم حتی مهتاب هم توقع زیادی نداشت، دو تایی با هم رفتیم و ۲ تا حلقه نقره خریدیم

امیر کاظمی و همسرش

واکنش شدید امیر کاظمی به کامنت های اینستاگرام عکس همسرش

امیر کاظمی در صفحه اینستاگرامش با انتشار این عکس نوشت :

مهتاب محسنی

لطفا بخوانيد ...

يكي از سختي هاي همسر هنرمند بودن اينه كه هر لحظه بايد منتظر اتفاق غير قابل پيش بيني از طرف مردمي كه همسرت را دوست دارند باشي ! ديروز يكي از اين صفحه هايي كه عكس هاي بازيگران و همسرهايشان را ميگذارد لطف كرد و يكي از عكسهاي قديمي ما را بازنشر كرد .

شما هم مي توانيد به صفحه اش برويد و ببينيد مردم چگونه با همسر يك هنرمند برخورد مي كنند ! ٢١٢ كامنت فحش و ناسزا براي يك دختر كه شما هيچ چيز از وجود پر مهرش نمي دانيد ! حتما متوجه شديد كه چند ساليست عكس دو نفره از خودمان در شبكه هاي اجتماعي نميگذاريم و لحظه هاي زندگيمان را با شما شريك نميشويم !

اين برخورد مردم نامهربان يكي از دلايلش است ! چي به سرمون اومده كه راجب يك انسان اينگونه وقيحانه ، بيرحمانه و بي ادبانه نظر ميديم ؟! ممنونم ازت تمام زندگيم كه تحمل ميكني اينهمه عقده و ناداني را و خم به ابرو نمياري ... اين زن تمام زندگي من است

امیر کاظمی

عکس امیر کاظمی

بیوگرافی امیر کاظمی و آشنایی و ازدواجش با مهتاب محسنی

عکس امیر کاظمی و هوتن شکیبا و امیر حسین رستمی

ورود به دنیای بازیگری

امیر کاظمی فعالیت حرفه ای خود در تلویزیون را در سال ۱۳۸۵ با حضور به عنوان بازیگر مهمان در اپیزود پایانی سریال ” کتاب فروشی هدهد ” به کارگردانی مرضیه برومند آغاز کرد و با حضور در یکی از نقش های اصلی سریال ” همه بچه های من ” ( مرضیه برومند ) ادامه داد.و بعد از آن در چندین مجموعه حضور یافت.آخرین کار امیر کاظمی در تلویزیون حضور در سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت است که در آن نقش مازیار که یکی از کاراکترهای اصلی داستان است را ایفا می نماید.

امیرحسین رستمی و همسرش
امیرحسین رستمی و همسرش
امیرحسین رستمی از سن ۱۸ سالگی دوست داشت ازدواج کند و بالاخره در ۲۶ سالگی با ...

چه اتفاقی افتاد که بازیگری شدی ؟

علاقه مند بودم به کار خبری بودم از سن خیلی کم شروع کردم به وبلاگ نویسی و در مورد بازیگرها در وبلاگم بیشتر خبر می گذاشتم و کارم اختصاصی تر شد. کمی هم با بازیگرها ارتباط برقرار کردم و آن ها هم خوششان می آمد چون بچه بودم، می گفتند این بچه هم داره کار می کنه بگذار کمکش کنیم. مثلا فرهاد آییش و سروش صحت از افرادی بودند که خیلی کمک می کردند و حتی با سروش سر تئاتر پنجره ها مصاحبه هم کردم. البته فکر نمی کنم الان یادش باشد.

امیر کاظمی

چه اتفاقی افتاد که به صورت جدی تر وارد کار بازیگری شدی؟

امیر کاظمی : امیر قادری و نیما حسنی نسب سایتی راه انداخته بودند به اسم سینمای ما و به من زنگ زدند و خواستند که با آن ها همکاری کنم. فکر کنم نمی دانستند من چند ساله هستم، چون از سن بلوغ صدای من همین قدر بم بود و از پشت تلفن همه فکر می کردند سن و سالم بالاست. یادم هست وقتی برای اولین بار من را دیدند با تعجب گفتند واقعا این صدای پشت تلفن تو هستی؟ کم کم کار جدی شد و از همان سایت وارد بازیگری شدم.

سر صحنه کتاب فروشی هدهد مرضیه برومند رفته بودم برای گزارش، و سکانس پایانی فیلم قرار بود ضبط شود. یک بازیگری قرار بود در این سکانس باشد و تصادف کرده بود. خانم برومند گفت تو می توانی بازی کنی؟ من گفتم بلد نیستم و چه کار کنم و این ها… متن را دادند و رفتم دو دور خواندم و بعد با دو برداشت کار انجام شد. دلیل دو برداشت هم این بود که در برداشت اول صدا قطع بود وگرنه من بدون اشکال انجام دادم.

راستش من خیلی خوب بازی کردم اما همه حواسم به این بود که بابت این کار به من پول می دهند یا نه. خب بچه سال بودم و همه حواسم به این بود که از راه سینما بتوانم پولدار شوم. (با خنده)

امیر کاظمی و همسرش

امیر کاظمی و همسرش

امیر کاظمی

گالری عکس های امیر کاظمی و همسرش بازیگر سریال لیسانسه ها

امیر کاظمی و هوتن شکیبا و متین ستوده

امیر کاظمی در کنار هوتن شکیبا و متین ستوده

عکس های جدید امیر کاظمی, بیوگرافی امیر کاظمی

امیر کاظمی با انتشار این عکس نوشت :

همين الان يهويي با حبيب ...

رسوندمش خونشون كه بره خشكشويي و از شنبه كارشو شروع كنه

بیوگرافی بازیگران » عکس و بیوگرافی امیر کاظمی و آشنایی و ازدواجش با مهتاب محسنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

...