تشک

ماجرای محرمیت ساره بیات با رضا قوچان نژاد ؟ + فیلم

شنبه, 7 اکتبر , 2017

ماجرای محرمیت ساره بیات با رضا قوچان نژاد ؟ + فیلم

 اظهارات ساره بیات درباره محرمیت با رضا قوچان نژاد

اخبار بازیگران » شب گذشته که ۱۴ مهر ۹۶ بود مراسم اکران مردمی فیلم زرد با حضور بازیگر مشهور عاشقانه ها ساره بیات در سینما قدس در حال برگزاری بود که حضور پدر خانم بازیگر به همراه رضا قوچان نژاد و سعید عزت الهی و ترتیب دادن جشن تولدی غیر منتظره برای ساره بیات ، این بازیگر را غافلگیر کردو جشن تولد ۳۸ سالگی ساره بیات با حضور همسر خواهرش و اظهارات جنجالی که در خصوص محرمیت با رضا قوچان نژاد مطرح شد شب پرحاشیه ای بود.

توضیح ساره بیات به واکنشها در مورد بغل کردن رضا قوچان نژاد

ساره بیات اظهاراتی پیرامون موضوع محرمیت خود با خواهر شوهرش یعنی رضا قوچان نژاد مطرح میکند که این مراسم را سیار حاشیه دار میکند. ساره بیات در سالروز تولدش در مراسم اکران فیلم زرد از پدرش قدردانی کرد و از حضور رضا قوچان نژاد و سعید عزت الهی اظهار خوشحالی کرد و از آقای کیروش برای اجازه دادن به دو لژیونر تیم ملی برای حضور در این مراسم بسیار تشکر کرد.
همچنین ببینید : ساره بیات و خواهرش

ماجرای محرمیت ساره بیات با رضا قوچان نژاد ؟ + فیلم

توضیحات ساره بیات درباره موضوع بغل کردن رضا قوچان نژاد

این خانم بازیگر درباره ماجرای بغل کردن رضا قوچان نژاد که حواشی زیادی برای او در پی داشت گفت : میگفتند که شوهر خواهر شبیه برادر است اما به نظر من شوهر خواهر شبیه برادر نیست و به نظر من وقتی خواهرت را که پاره تنت هست به مردی میسپاری حسی که نسبت به او داری فقط شبیه حس پدرانه است و رضا مثل یک پدر بالای سر خواهر من هست. عکسی که من با رضا داشتم و در آن دست دور گردن هم انداخته بودیم با واکنش های مردم روبرو شد و من همینجا باید بگم که من با رضا چون شبیه دستهای پدرم هست احساس محرمیت میکنم و امشب به احترام شما او را بغل نکردم و همه شوق و ذوقم را درون خودم فرو ریختم و فقط میگویم که رضای عزیزم خیلی خوش اومدی...

فیلمی از اظهارت جنجالی ساره بیات درباره بغل کردن رضا قوچان نژاد را در ادامه مطلب مشاهده میکنید

اخبار بازیگران ایرانی » ماجرای محرمیت ساره بیات با رضا قوچان نژاد ؟ + فیلم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

...