تشک

فال و طالع بینی روزانه جمعه 22 اردیبهشت 96

پنجشنبه, 11 می , 2017

فال روزانه جمعه 22 اردیبهشت سال 96, فال و طالع بینی روزانه تولد جمعه 22 سال 96

فال و طالع بینی روزانه تولد جمعه 22 اردیبهشت ماه سال 1396

فال روز تولد : چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 دوست عزیزی که 22 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تولد امسال شما به احتمال زیاد یکی از فراموش نشدنی ترین تولدهای عمرتان خواهد بود، چرا که شما در مرز رسیدن به یکی از هیجان انگیزترین برهه های زمانی در زندگی خود قرار دارید. گذشته خود را رها کنید و خودتان را برای آینده ای دلپذیر آماده کنید. اکنون که سال جدیدی در زندگیتان آغاز شده است و گامی جدیدی به سوی آینده خود برداشته اید به روابط موجود در زندگیتان فکر کنید. امسال رابطه عاطفی شما پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و شاید حتی تا پیش از پایان سال درگیر طراحی کارت عروسیتان باشید. شما شخص مورد نظرتان که با تمام معیارهایتان هماهنگی دارد را بالاخره پیدا خواهید کرد. البته تعداد افرادی که نسبت به شما علاقه مند می شوند امسال به طور جدی افزایش خواهد یافت و قدرت انتخاب بیشتری خواهید داشت، فقط باید مواظب باشید که با اطمینان خاطر انتخاب کنید و دچار تردید نشوید. امسال هچنین سال خوبی برای ایجاد تغییر در ظاهر و سبک لباس پوشیدنتان می تواند باشد، همین امروز نگاهی به کمد لباستان بیندازید و ببینید چه چیزهایی باید تغییر کنند.

فال روزانه برای متولدین فروردین

امروز حضور در یک دورهمی دوستانه و یا خانوادگی می توانند خبرهای خیلی خوب و اطلاعات مفیدی را برایتان به همراه داشته باشد. فقط باید حواستان را بیشتر جمع کنید تا مبادا بخش مهمی از این اطلاعات را فراموش کنید. احساس می کنید زمانی که برای انجام کاری دارید رو به تمام شدن است و این موضوع شما را وسوسه به این می کند که دست به ریسکی غیر ضروری بزنید.  این ترس هایتان به احتمال زیاد بیهوده هستند و بهتر است احتیاط کنید تا مبادا قدمی اشتباه برداشته و از مسیر درست خارج شوید. برای رسیدن به نتیجه مورد انتظارتان کافی است اراده و اعتماد به نفس داشته باشید تا از پس همه کارهایتان بر بیایید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت

شما در حال حاضر بسیار خلاق هستید و می توانید از سخت ترین موقعیت ها نیز برای خودتان و حتی اطرافیانتان بهترین فرصت ها را بسازید. فقط این را به یاد داشته باشید که پیش از آن که بخواهید به کمک دیگران نیز بروید به درون خودتان رجوع کرده و مسائل شخصیتان را حل کنید. خانواده و دوستانتان از شما می خواهند که آنچه قلبتان به شما می گوید را دنبال کنید، ولی اگر شک و تردیدی در وجود آنها می بینید و اگر شما را به احتیاط بیشتر فرا می خوانند تنها به این دلیل است که آنها به فکر شما و خوشبختیتان هستند. معمولا این شما هستید که به دیگران می گویید که شاد باشند و زندگی را خیلی جدی نگیرند، ولی اکنون باید این موضوع را به خودتان یادآوری کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد

امروز ممکن است به مهمانی ها و مراسم های مختلفی دعوت شوید. شاید دلتان بخواهد امروز را در خانه بمانید و استراحت کنید، اما دلتان هم نمی خواهد به کسی جواب «نه» بدهید. مسلما نخواهید توانت در همه این مهمانی ها شرکت کنید، پس در انتخاب آنهایی ه م یخواهید بروید دقت بیشتری داشته باشید. امروز کلماتی که به زبان می آورید وزن بیشتری دارند و اثرشان بیشتر از همیشه است، پس از آنها با احتیاط بیشتیری استفاده کنید. شاید دلتان نخواهد که زیاد راجع به آن که چه در ذهنتان می گذرد حرف بزنید، ولی اگر هوشمندانه رفتار کنید می توانید از وضعیت موجود به نفع خودتان استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر

امروز مسائل معنوی و همچنین فعالیت های ذهنی برای شما اهمیت فوق العاده ای دارند. خواندن کتاب هایی که در این زمینه ها باشند، و یا تماشای فیلم ها و شرکت در کنفرانس هایی که در این مورد هستند می توانند این نیاز شما را تا حدود زیادی برآورده کنند. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که به یک باره فشار بیش از اندازه به خودتان و ذهنتان وارد نکنید. قدم به قدم پیش بروید، و در هر مرحله روی یک بخش از آن تمرکز کنید. امروز فکر می کنید ارزش شما خیلی بیشتر از آن درآمدی است که در محل کار فعلیتان دارید به دست می آورید و در فکر این هستید که چطور می توانید در محل کارتان پیشرفت کنید و به هر ترتیبی که شده است وضعیت درآمدتان را بهبود ببخشید.

فال روزانه برای متولدین مرداد

شما از آن دسته افرادی هستید که خودشان را یک پا مغز متفکر می دانند و مدام در حال نقشه کشیدن هستند. شاید گاهی زیاده روی کرده باشید و نقشه هایتان درست پیش نرفته باشند ولی این بار ماجرا فرق می کند و ایده های خلاقانه تان واقعا نتیجه خواهند داد. شما در حال حاضر بسیار قدرتمند هستید و اگر لازم شود می توانید حتی کوه ها را هم جابجا کنید. امروز لذت بردن از روزتان اولویت اصلی شما خواهد بود. رفتن به یک رستوران خیلی خوب و خوردن غذای مورد علاقه تان، رفتن به یک سالن ماساژ و یا رقصیدن به همراه عشقتان می توانند برای شما بسیار لذت بخش باشند و روز خوبی را برایتان رقم بزنند.

فال روزانه برای متولدین شهریور

امروز مسائل عاطفی ممکن است برای شما با فشارهایی همراه باشند. شما هفته گذشته تحت فشار بوده اید و طرف مقابلتان نیز از شما انتظار داشته و دارد که وقت و انرژی بیشتری را برای او صرف کنید. اگر نمی خواهید مشکلی در رابطه تان به وجود بیاید سعی کنید از فرصتی که امروز دست داده استفاده کرده و برای یک خلوت دو نفره برنامه ریزی کنید. البته زمانی را هم برای استراحت خود کنار گذاشته و با یک ماساژ، دوش آب گرم و یا کمی تمرین یوگا قبل از رفتن به دیدار عشقتان مایه آرامش خود را فراهم کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران با افکار و ایده هایتان بی هیچ سوال و جوابی موافقت کرده و با شما همراه شوند، بهتر است ابتدا خودتان این جواب ها را در درونتان پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر

شما امروز انتظار یک روز آرام و بی دردسر را دارید، اما تماس های بسیار زیادی با شما گرفته خواهند شد که نمی گذارند آرامش مورد نظرتان را داشته باشید و حتی شاید مجبور شوید به جای استراحت، چند کار مختلفی که از شما خواسته شده اند را انجام دهید. شما مجبور نیستید که حتما همه این کارها را به انجام برسانید. کارهایی که از دستتان بر می آیند و اولویت بیشتری دارند را پذیرفته و آنچه از توانایی شما خارج است را خیلی رک و صریح رد کنید. قرار نیست تمام روز تعطیل خود را صرف کارهای دیگران کنید. حتما زمانی را هم برای خودتان و انجام کارهای مورد علاقه تان کنار بگذارید، امروز قرار بوده روز استراحت شما باشد.

فال روزانه برای متولدین آبان

آیا امروز قصد رفتن به خرید را داشته اید؟ اگر می توانید خریدتان را تا فردا به تعویق بیندازید. اگر امروز به خرید بروید به احتمال زیاد وسوسه شده و چیزهایی خواهید خرید که هر چند در مغازه خیلی وسوسه کننده به نظر می رسند اما زمانی که آنها را به خانه ببرید خواهید دید که در واقع به هیچ دردی نمی خورند و فقط جایتان را در منزل تنگ می کنند. اگر حتما باید به خرید بروید لیستی از آنچه می خواهید بخرید را تهیه کرده و اصلا به مغازه هایی که وسایل مورد نظرتان را نمی فروشند حتی نزدیک هم نشوید، در غیر این صورت خودتان را حسابی به خرج خواهید انداخت. تنها خرید اضافه ای که امروز به شما توصیه می شود خریدن یک هدیه کوچک برای عشقتان است.

فال روزانه برای متولدین آذر

امروز شما خیلی جذاب شده اید و این موضوع تأثیر زیادی روی اعتماد به نفستان گذاشته است، به طوری که حتی بقیه اهل خانه هم متوجه این موضوع شده اند. با این همه شما تمایل چندانی به بیرون رفتن ندارید و ترجیح می دهید در خانه بمانید. اما اگر هنوز مجرد هستید به نفعتان است که امروز در خانه نمانید، شاید بتوانید در یک جمع دوستانه شریک راهتان را پیدا کنید. اگر با این حال باز هم ترجیح می دهید در خانه بمانید پس یک مهمانی به راه انداخته و دیگران را به خانه تان دعوت کنید. شما که نمی خواهید دیگران این همه جذابیت شما را نبینند؟ لازم نیست خودتان را اذیت کنید، با یک مدل غذا هم می توانید رضایت همه را جلب کنید.

فال روزانه برای متولدین دی

امروز شما ممکن است بخواهید نسبت به شخصی که دوستش دارید به طور بسیار شدیدی ابراز احساسات کنید. اگر مدت نسبتا زیادی از شروع رابطه تان نمی گذرد بهتر است احتیاط بیشتری به خرج دهید، زیرا این احتمال وجود دارد که به نظر او هنوز برای تا این حد از ابراز احساسات خیلی زود باشد و باعث وحشت او شده و حتی فراری اش بدهد! این مطمئنا نتیجه ای نیست که شما انتظارش را دارید. . همیشه بیش از یک راه برای برنده شدن در یک نبرد وجود دارد و امروز راه پیروزی شما از آرامش و صبوری می گذرد و نه از مجادله! با هر روشی که می دانید برای شما جواب می دهد به خودتان و ذهنتان اجازه آرامش بدهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن

امروز شاید یکی از دوستانتان هدیه ای به شما ببخشد، این هدیه لازم نیست که حتما پول و یا مادیات باشد، در اختیار گذاشتن وقت و انرژی او هم می تواند بسیار ارزشمند باشد. لطفی که در حقتان شده است را بی جواب نگذارید و حتما این خوبی ها را جبران کنید. شاید دوستتان در حال حاضر در نهایت رضایت و از روی سخاوت این کار را انجام داده باشد، اما اگر این لطف او را جبران نکنید ممکن است بعدا فکر کند که از او سوء استفاده شده است. ممکن است تفکرات و اعتقادات سیاسیتان روابط اجتماعی شما را تحت تاثیر خود قرار دهند؛ مسلما باورها و ارزش های انسان روی روابط او اثری انکارناپذیر دارند و اگر بین شما و نزدیکانتان اختلاف نظر وجود داشته باشد این مسائل می توانند برایتان مشکل زا شوند.

فال روزانه برای متولدین اسفند

امروز شما تمایل بسیار زیادی نسبت به این که در مرکز توجه قرار بگیرید احساس می کنید. شاید از شما خواسته شود که داستانی را تعریف کنید و شما با مهارت بسیاری که در استفاده از کلمات دارید و قدرت خلاقیت بسیار زیاد خود پیچ و تاب بسیاری به این ماجرا خواهید داد. ممکن است در ابتدا بقیه را جذب حرف هایتان کنید، اما در نهایت این کار شما حوصله آنها را سر خواهد برد. شرایط در اطرافتان به سرعت دارند تغییر می کنند و شما هم باید خودتان را با آنها هماهنگ کنید و گرفتار تکرار و روزمرگی نشوید، ولی نباید اولویت هایتان را فراموش کنید، زیرا اگر آنها را رها کنید با بی نظمی و اغتشاش کامل در کارهایتان مواجه خواهید شد.

فال روزانه جمعه 22 اردیبهشت سال 96, فال و طالع بینی روزانه تولد جمعه 22 سال 96

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

...