تشک

بیوگرافی و عکس های اینستاگرام بازیگران سریال لیسانسه ها فصل ۲

یکشنبه, 26 نوامبر , 2017

سریال لیسانسه ها یکی دیگر از کارهای دیدنی سروش صحت کارگردان مشهور کشورمون و به نویسندگی ایمان صفایی می باشد که فصل اول این سریال در زمستان ۹۵ پخش شد و فصل دوم از ۴ آذرماه ۹۶ هم اکنون پخش می شود لیسانسه ها سریال طنز جدید شبکه سه سیما می باشد که توجه بسیاری از بینندگان تلویزیونی را به سوی خود جلب کرده است. ما در این پست پارلین علاوه بر خلاصه داستان سریال لیسانسه ها, بازیگران مرد و زن این سریال را به همراه بیوگرافی کوتاهی از آن ها معرفی میکنیم که در صورت تمایل به دیدن بیوگرافی کامل و عکس های بیشتر میتوانید بر روی بیوگرافی کامل کلیک کنید.

خلاصه داستان سریال لیسانسه ها

در این سریال حبیب وضعیت مالی مناسبی دارد و به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته ازدواج کند از طرفی مسعود و نامزدش ترانه در آستانه ازدواج هستند ولی به دلیل مشکلات زیادی از قبیل وضعیت مالی نامناسب مسعود و همچنین نداشتن شغل و خونه با نخالفت های شدید پدر ترانه مواجه هستند و هنوز نتوانستند زندگی مشترک شون را شروع کنند.

و مازیار در یک خانواده از هم پاشیده زندگی می کند و به فکر مهاجرت است ولی به دلیل بیماری اش (سرطان) کلا بهم ریخته است. حبیب, مازیار و مسعود سه رفیق صمیمی هستند که نقش اصلی سریال لیسانسه ها را بازی می کنند.

بازیگران سریال لیسانسه ها  بازیگران سریال لیسانسه ها

بازیگران مرد سریال لیسانسه ها

امیرحسین رستمی در نقش مسعود // امیر کاظمی در نقش مازیار // هوتن شکیبا در نقش حبیب // بهنام تشکر در نقش سرگرد نیروی انتظامی // بیژن بنفشه خواه در نقش آقای مهاجر – پدر ترانه // مهران رجبی در نقش رفتگر پارک // کاظم سیاحی در نقش رحیم و پدر مازیار // عزت اله مهرآوران در نقش پدر حبیب // سیاوش چراغی پور در نقش آقای امیری و همسایه حبیب // فرید اخباری در نقش قاسمی و سرباز کلانتری // مهدی ربیعی در نقش سروان نعیمی // مرتضی علی آبادی در نقش کفاشیان // سید مسعود حسینی در نقش نعمتیان // عرفان برزین در نقش برادر کوچکتر حبیب

بازیگران زن سریال لیسانسه ها

متین ستوده در نقش ترانه مهاجر و نامزد مسعود // رویا میرعلمی در نقش خواهر پلیس // نیلوفر هوشمند در نقش نرگس و خواهر مسعود // مریم سرمدی // پریسا مقتدی در نقش مادر مازیار // تبسم هاشمی در نقش مادر حبیب // نیلوفر شهیدی // ایدا نامجو // سوگل قلاتیان در فصل دوم// آتنه فقیه نصیری در فصل دوم

عکس بازیگران لیسانسه ها » عکس های اینستاگرام هوتن شکیبا بازیگر نقش حبیب

عکس بازیگران لیسانسه ها » عکس های اینستاگرام هوتن شکیبا بازیگر نقش حبیب

او در سریال لیسانسه ها نقش حیب را پسری بانمک و عاشق پیشه را بازی میکند که مدام به فکر خواستگاری و زن گرفتن است اما موفق نمی شود. نقش هوتن شکیبا که یکی از کاراکتر های اصلی قصه می باشد ...

( بیوگرافی هوتن شکیبا )

بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس امیرحسین رستمی بازیگر نقش مسعود و همسرش

بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس امیرحسین رستمی بازیگر نقش مسعود و همسرش

زندگی مشترک من و همسرم ۱۷ ساله شروع شده است حضور یک همسر باشعور, اصیل, تحصیل کرده و فداکار در زندگی من و موفقیت های من تأثیر زیادی داشته است و هیچ وقت نمیتونم نقش مهم او را در زندگی ام انکار کنم اینکه همسرم هم از من راضی است نمیدونم باید از خودش بپرسید ...

( بیوگرافی امیرحسین رستمی )

بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس های امیر کاظمی بازیگر نقش مازیار

بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس های امیر کاظمی بازیگر نقش مازیار

امیر کاظمی : اولین باری که مهتاب را دیدم وسط حیاط دانشگاه تهران روی زمین نشسته بود و خیلی راحت و خودمونی داشت قورمه سبزی می خورد، اونم چه خوردنی که نصفی از همکلاسی هاش کنارش نشستن و به هیچکسی حتی یک لقمه هم تعارف نکرد ...

( بیوگرافی امیر کاظمی )

عکس بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس متین ستوده بازیگر نقش ترانه نامزد مسعود

عکس بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس متین ستوده بازیگر نقش ترانه نامزد مسعود

متین السادات ستوده بازیگر نقش ترانه در سریال لیسانسه ها در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران در یک خانواده ۵ نفره فرهنگی متولد شد و اکنون ۳۲ ساله است مادرش معلم بازنشسته و پدرش کارمند صدا و سیما است ...

( بیوگرافی متین ستوده )

عکس بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس های بیژن بنفشه خواه و همسرش

عکس بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس های بیژن بنفشه خواه و همسرش

در قصه زندگی بیژن بنفشه خواه چیزی که جالبه زمان ازدواج او و سن پسرش است خیلی ها این نظر را دارند که اگر بیژن بنفشه خواه در سال ۱۳۸۸ ازدواج کرده چطور فرزند اول او امیرعلی اینقدر بزرگ است؟ آیا پسرش امیرعلی از همسر اولش بوده ؟ ...

( بیوگرافی بیژن بنفشه خواه )

بازیگران سریال طنز لیسانسه ها » عکس بهنام تشکر بازیگر نقش سرگرد و همسرش

بازیگران سریال طنز لیسانسه ها » عکس بهنام تشکر بازیگر نقش  سرگرد و همسرش

بهنام تشکر در سال ۱۳۸۵ با آیدا یزدانی ازدواج کرد و این زوج صاحب فرزند پسری بنام کاوه هستند و از آنجا که همسر بهنام تشکر خیلی شبیه عادل فردوسی پور هستند مدتی در فضای مجازی این شایعه بر سر زبان ها بود که بهنام تشکر با خواهر فردوسی پور ازدواج کرد که ...

( بیوگرافی بهنام تشکر )

رویا میرعلمی

بازیگران زن لیسانسه ها » عکس رویا میرعلمی خواهر پلیس

رویا میرعلمی در سال ۱۳۵۷ در شهر قزوین متولد و اکنون ۳۹ ساله است او فارغ التحصیل طراحی صحنه از دانشکده هنر تهران است و بیشتر فعالیت های او در تئاتر است تا سینما و تلویزیون. و متاهل است و با حسین کیانی ازدواج کرده است ...

( بیوگرافی رویا میرعلمی )

بازیگران مرد لیسانسه ها » عکس کاظم سیاحی در نفش پدر مازیار

کاظم سیاحی در سال ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد و اکنون ۳۹ ساله است او علاوه بر بازیگری کار عروسک گردانی و کارگردانی و همچنین صداپیشه است او از همان دوران نوجوانی به بازیگری علاقه داشته و ... ( بیوگرافی کاظم سیاحی )

بازیگران مرد لیسانسه ها » عکس سیاوش چراغی پور در کنار دخترش

سیاوش چراغی پور نقش آقای امیری همسایه حبیب را بازی می کند او در سال ۱۳۴۲ در قصر شیرین استان کرمانشاه متولد و اکنون ۵۴ ساله است او بازیگری را زیر نظر مصطفی اسکوپی در هنرکده آناهیتا گذرانده است و فارغ التحصیل این رشته است ... ( بیوگرافی سیاوش چراغی پور )

بازیگران مرد لیسانسه ها » عکس عزت الله مهرآوران و همسرش

عزت الله مهرآوران در سریال لیسانسه ها نقش پدر حبیب را بازی می کند در سال ۱۳۲۸ متولد و اکنون ۶۸ ساله است او نشان درجه ۱ هنری را از سوی وزرات علوم و وزارت ارشاد اسلامی که معادل دکترای تئاتراست را گرفته است و همچنین در سال ۱۳۵۴ مدرک صلاحیت هنری که معادل کارشناس تئاتر است را دریافت کرده است... ( بیوگرافی عزت الله مهرآوران )

بازیگران زن لیسانسه ها » عکس نیلوفر هوشمند بازیگر نفش نرگس

نیلوفر هوشمند نقش خواهر مسعود را بازی می کند که دندانپزشک است نیلوفر هوشمند در سال ۱۳۶۷ در شهر تهران متولد و ۲۹ ساله است او در یک خانواده ۵ نفره متولد شد و ۲ برادر بزرگتر از خودش دارد و فارغ التحصیل رشته کارگردانی است ...( بیوگرافی نیلوفر هوشمند )

بازیگران مرد لیسانسه ها » عکس فرید اخباری

فرید اخباری یکی دیگر از بازیگران مرد سریال دیدنی لیسانسه ها می باشد که این روزا ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه سه سیما پخش می شود او بازیگر نقش سرباز کلانتری را بازی می کند ... ( بیوگرافی فرید اخباری )

بازیگران زن لیسانسه ها » عکس مریم سرمدی بازیگر نقش مارد مسعود

مریم سرمدی متأهل است و پسرش ۱۹ ساله و یک دختر به اسم مهرناز دارد اما اطلاعات بیشتری از همسر او تا به امروز منتشر نشده است مریم سرمدی در سال ۱۳۴۹ در تهران متولد و اکنون ۴۷ ساله است ... ( بیوگرافی مریم سرمدی )

بازیگران زن لیسانسه ها » عکس پریسا مقتدی بازیگر نقش مادر مازیار

پریسا مقتدی در سال ۱۳۴۹ در شهر شیراز متولد و اکنون ۴۷ ساله است وی مدیر مجموعه تئاتر شهر است و اولین زنی است که مدیر تئاتر شهر می شود او از دانشگاه شیراز مدرک برنامه ریزی شهری و از دانشکده هنر و معماری مدرک فوق لیسانس اش را گرفته است ... ( بیوگرافی پریسا مقتدی )

بازیگران زن لیسانسه ها » عکس پریسا مقتدی بازیگر نقش مادر مازیار

آیدا نامجو در ۳ فروردین ۱۳۷۱ متولد و اکنون ۲۵ ساله است یک برادر به اسم سروش دارد و در سریال لیسانسه ها نقش شادی و خواهر زن آقای امیر را بازی می کند که مازیار ( امیر کاظمی ) عاشق و دلداده او شده است ... ( بیوگرافی آیدا نامجو )

بازیگران زن لیسانسه ها » عکس تبسم هاشمی بازیگر نقش مارد حبیب

تبسم هاشمی در سال ۱۳۴۹ در تهران متولد و اکنون ۴۷ ساله است از آخرین کارهای او می توان به سریال لیسانسه ها اشاره کرد که او در این سریال نقش ملیحه مادر حبیب ( هوتن شکیبا ) را بازی می کند ... ( بیوگرافی تبسم هاشمی )

بازیگران خردسال لیسانسه ها » عکس عرفان برزین بازیگر نقش برادر حبیب

عرفان برزین بازیگر خردسال نقش برادر کوچک حبیب در سریال لیسانسه ها و بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی است او متولد آذر سال ۱۳۸۶ در تهران می باشد و اکنون ۱۰ ساله است ... ( بیوگرافی عرفان برزین )

بازیگران سریال لیسانسه ها » عکس مهدی ربیعی نقش جناب سروان کلانتری

مهدی ربیعی یکی دیگر از بازیگران مرد سریال لیسانسه ها می باشد که در این سریال نقش جناب سروان نعمیمی مأمور کلانتری را بازی می کند نقش و اجرای او در سریال لیسانسه ها یه جورایی خاص است مخصوصاً صدا و نوع صحبت کردن او که واقعا باعث جذابیت لیشتر سریال لیسانسه ها شده است... ( بیوگرافی مهدی ربیعی )

معرفی سریال های تلویزیونی » عکس های اینستاگرام بازیگران سریال لیسانسه ها فصل ۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

...