گیره کوچک کننده بینی

بیوگرافی و عکس های جدید نعیمه نظام دوست + همسرش

پنجشنبه, 5 ژانویه , 2017

از بیوگرافی تا عکس های جدید نعیمه نظام دوست + همسرش و علت چاقی نعیمه نظام دوست از زبان خودش

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌ دوست متولد ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران ، بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است

خانم نعیمه نظام دوست  دارای دیپلم علوم تجربی است و از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد.سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد . نظام‌دوست به طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد. چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده پدرش چند سال پیش فوت کرده است. در سینما دوستان زیادی از جمله ماه چهره خلیلی ، مریم امیرجلالی ، الناز شاکردوست و لیدا عباسی را دارد. درسال ۱۳۷۴ با برنامه ساعت خوش به طور حرفه در سریال ها و فیلم ها شروع به بازی کرد.

همسر نعیمه نظام دوست :

وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است . آخرین کار وی در تلویزیون حضور در سریال همسایه ها (در نقش کمندانی ) به کارگردانی مهران غفوریان می باشد که ایام پاییز و زمستان 95 از شبکه دوم پخش میگردد.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

علت چاقی نعیمه نظام دوست از زبان خودش

نعیمه  نظام دوست در یک برنامه تلویزیونی  که با موضوع “درمان‌های چاقی و لاغری و روش‌های شایع آن” پخش می‌شد، در پاسخ به لواسانی که چرا به یک باره اضافه وزن پیدا کردید، گفت: واقعیت این است که من به طور ناگهانی اضافه وزن پیدا کردم. این اضافه وزن به بازی در نقش خاصی هم مرتبط نبود و کاملا شخصی اتفاق افتاد. ضمن اینکه در مقطعی به دلیل بیماری مجبور بودم از آمپول کورتون استفاده کنم که این موضوع هم در اضافه شدن وزنم موثر بود و در نهایت امروز وزن من به 120 کیلوگرم رسیده است.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

وی درباره تلاش برای کاهش وزن تأکید کرد: سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم که واقعا تجربه بدی بود. در حالت طبیعی و استاندارد بالون باید تا شش ماه در بدن باقی بماند اما متاسفانه دکتر من با بی تفاوتی و بی دقتی خارج کردن بالون از داخل بدنم را فراموش کرده بود! بعد از هشت ماه خودم با او تماس گرفتم و در مورد خارج کردن بالون از معده‌ام سوال کردم که پزشکم در کمال تعجب گفت: من این موضوع را فراموش کرده بودم! شما باید زودتر برای خارج کردن بالون اقدام می‌کردی! اکنون احتمالا معده و روده‌ات با مشکل مواجه شده است.

این بازیگر کمدی ادامه داد: این بی احتیاطی باعث شده بود در اثر حضور بیش از حد استاندارد بالون در معده‌ام، حجم آن افزایش پیدا کرده و در نهایت نه تنها این عمل به کاهش وزنم کمکی نکرد، بلکه چند ماه بعد 20 کیلو دیگر هم به وزنم اضافه شد.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

اردکانی پزشک حاضر در برنامه نیز در این خصوص اظهار کرد: بالون راه درمان قطعی برای چاقی نیست بلکه مقدمه‌ای برای آماده شدن بیمار برای عمل جراحی اصلی است.

در بخش دیگری از “کافه سوال” نظام دوست در حالی که به شدت متاثر شده بود، به خاطره تلخی از یکی از اقوامش اشاره کرد و گفت: متاسفانه همین اواخر، همسر پسرخاله‌ام که خانم جوانی هم بود، عمل بالون را انجام داد که متاسفانه بالون نزدیک قلب باز شده بود و باعث ایست قلبی او و در نهایت مرگش شد.

اردکانی نیز مطرح شدن نام عمل‌های جراحی لاغری از قبیل لیپوساکشن، لیپولیز و … را به عنوان درمان قطعی چاقی رد و اظهار کرد: این روش‌ها فقط به صورت موضعی باعث کاهش تجمع چربی در یک ناحیه از بدن می‌شود.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

لبخند و نشاندن آن بر لب مخاطب یکی از دشواری‌های عرصه فیلم و سریال‌سازی است؛ آن‌هم در قبال مردمی که سخت می‌خندند؛ ازجمله بازیگران فعال در این وادی نعیمه نظام‌دوست است، بازیگری که به‌گفته خودش انسان بگو‌بخندی است، او فعالیت در زمینه طنز را دوست دارد و از شاد‌کردن مخاطب رضایتمند است؛ بازیگر Actor سریال «همسایه‌ها» همزمان در «محله گل‌و‌بلبل» نیز کار می‌کند، گپی دوستانه با او زده‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

درچند سال اخیر شما را به‌عنوان بازیگر ژانر طنز می‌شناسیم چراکه در این نقش‌ها بیشتر دیده شده و کار کرده‌اید، این روند تعمدی بوده یا پیشنهاداتی که به شما شده است همگی برای حضور در کارهای طنز بوده‌اند؟

من کار خود را از ابتدا با کار تئاتر سنتی، طنز وکمدی آغاز کردم، شروع فعالیتم در تلویزیون هم از سال ۷۲ با کاری طنز به‌کارگردانی حسین‌ فردرو بود که بعد از آن هم «ساعت خوش» را کار کردم؛ اما بعد از همه این‌ها وارد فضای جدی شدم و بسیاری از نقش‌هایی که ایفا کردم در قالبی کاملا جدی بودند. البته در این فواصل به کارهای پشت‌صحنه‌ای هم مشغول بودم، تا این‌که از سال ۸۶ به‌طور ناخودآگاه فضای کاری‌ام تغییر کرد، چراکه پیشنهادهایی که برای بازی، چه در سینما Cinema و چه در تلویزیون داشتم همه با حال‌و‌هوای کمدی و طنز بودند و این باعث شد تا مسیر حرکتی من عوض شود. از طرفی احساس می‌کردم که چقدر حس خوبی است که بتوانی لبخند را بر لبان مردم بنشانی و آن‌ها را شاد کنی. مردمی که کمتر شاد می‌شوند و کمتر می‌خندند، احساس کردم با این شرایط و این‌گونه کارکردن یعنی با خنداندن مردم، بهتر می‌توانم دین خود را ادا کنم. البته نمی‌دانم در این مسیر چقدر موفق بوده‌ام، با شادکردن مردم حس‌و‌حال خوبی به خودم دست می‌دهد.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

وجود این احساسات و تصمیم‌گیری برای انتخاب ژانری که در آن فعال هستید چقدر به روحیات ذاتی و خلق‌و‌خوی خودتان مربوط است؟ تا چه‌اندازه خودتان ذاتا طنازید؟

آدم بگو‌بخندی هستم و حس‌و‌حال شاد و شوخ‌طبعی دارم اما همان‌طور که می‌دانید هریک از ما انسان‌ها دارای درونیات مختص به خود هستیم و فضایی داریم که مخصوص خودمان است؛ شاید زمانی باشد که حال حرف‌زدن با کسی را هم نداشته باشیم، بسیاری از لحظات زندگی ما هم مانند بسیاری از انسان‌هاست؛ اما برخی افراد درون‌گرا هستند و خیلی کم می‌خندند و در اکثر مواقع که آن‌ها را می‌بینی جدی هستند، اما من نه! این‌طور نیستم و همیشه مشغول بگو‌ بخندم، حتی اگر من را در کوچه و خیابان و فضای غیرکاری هم ببینید به‌همین شکل هستم، سعی می‌کنم همیشه شاد باشم. حتی اگر بدترین مشکلات را هم داشته باشم، زمانی که سر لوکیشن حاضر می‌شوم تلاش می‌کنم شاد باشم و احساس خوبی را به اطرافیانم منتقل کنم. عقیده دارم زمان برای زندگی کوتاه است بنابراین وقتی می‌توانیم دل آدم‌ها را شاد کنیم... چرا که نه! این کار بهتری است.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

برای حضور در سریال «همسایه‌ها» چه مراحلی را پشت‌سر گذاشتید؟ قرار گرفتن در کنار بازیگران عرصه طنز که جزو حرفه‌ای‌های این ژانر محسوب می‌شوند چگونه است؟

با تعدادی از دوستان حاضر در این سریال مثل مهران غفوریان و جواد رضویان سابقه همکاری داشتم؛ چندین‌بار هم تا پای قرارداد برای همکاری با آرش معیریان در کارهای سینمایی‌اش پیش رفته بودم که هیچ‌کدام به سرانجام نرسیدند(حتی برای برخی قرارداد هم بسته شد اما لحظه آخر یا کار دیگری که در آن مشغول بودم اجازه نداد یا اتفاقات دیگر مانع همکاری شد)؛ به‌همین خاطر این‌بار که به من پیشنهاد حضور در سریال را دادند گفتند که بیا این طلسم را بشکنیم و با هم کار کنیم که من هم استقبال کردم و قرارداد بسته و شروع به کار کردیم اما اتفاقی برای معیریان افتاد که مجبور شدند به خاطر سلامتی‌شان از کار کناره‌گیری کرده و مهران غفوریان جایگزین او شد.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

کار با غفوریان چطور است؟

مهران غفوریان از دوستان و همکاران قدیمی من است و ما می‌بایست در این کار پشتیبان او می‌بودیم و از او حمایت می‌کردیم تا ادامه کار را نیز با او به‌پیش ببریم.

پخش چند قسمت از «همسایه‌ها» در شبکه دو سیما و انتقال آن به شبکه نسیم برای شما به‌عنوان یکی از بازیگران سریال اتفاق خوشایندی بود؟

اولین‌بار این خبر را هنگام کار سر برنامه محله «محله گل‌و‌بلبل» شنیدم؛ در ابتدا باور نکردم و حال خوبی نداشتم؛ راستش من از شنیدن این خبر ناراحت شدم، درحالی‌که بسیاری از دوستان از آن اتفاق استقبال کردند اما من نه! به این دلیل که شبکه یک و دو شبکه‌های ملی رسانه ما هستند، شما در هر کجای کشور که باشید امکان دسترسی به این دو شبکه را دارید اما در مورد شبکه نسیم این‌طور نیست، من شبکه نسیم را ندارم؛ این شبکه‌ها به‌مثابه خانه ما هستند، زمانی که من کارم را شروع کردم همین دو شبکه وجود داشتند، این اتفاق مثل بیرون‌کردن ما از خانه‌مان بود و من کمی دلم شکست اما امیدوارم برای این سریال در شبکه نسیم هم اتفاقات خوبی بیفتد و کار مورد استقبال قرار بگیرد.

پیشنهاد همکاری و بازیگری از جانب شبکه‌های ماهواره‌ای و تلویزیون‌های خارجی داشتید؟

بله! در همان آغاز جذب بازیگران، من جزو اولین کسانی بودم که برای همکاری تماس گرفتند اما من نپذیرفتم.

علت ردکردن این پیشنهاد چه بود؟

من قبول نکردم چون می‌خواهم در مملکت خودم کار کنم، چرا باید به آن شبکه‌ها بروم!

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

نظرتان درخصوص کسانی که این پیشنهاد را قبول کردند و با این شبکه‌ها پیوستند چیست؟

نظری در مورد آن‌ها نمی‌دهم، به این دلیل که آن دوستان هم به‌معنای واقعی گرفتار بودند، برخی از آن‌ها چند سالی بود که سر کاری نرفته و بیکار بودند (روی صحبت من با کسانی نیست که در این عرصه شناخته‌شده نیستند و به این شبکه‌ها رفته‌اند)، کسانی که جزو بازیگران معروف کشورمان بودند و پیشنهاد را قبول کردند گاهی برای خرج و مخارج زندگی‌شان با مشکل مواجه می‌شدند، بازیگر جز بازیگری کاری بلد نیست، چه کاری جز بازیگری می‌تواند انجام دهد، از طرفی مردم هم توقع ندارند یک بازیگر را در شغل دیگری ببینند، به‌طور‌مثال یک بازیگر نمی‌تواند به‌عنوان یک فروشنده در مغازه‌ای فعالیت کند، بنا به همه این دلایل من نمی‌توانم درباره آن‌ها قضاوت Judgment کنم و البته این اجازه را هیچ‌وقت به خودم نمی‌دهم، تا جایی که بتوانم خوبی افراد را می‌گویم و توانایی قضاوت کسی را ندارم، احساس می‌کنم من در حد و‌ اندازه‌ای نیستم که کسی را قضاوت کنم؛ همه ما بندگان خدا هستیم و این کار قشنگ نیست.

اگر در جریان باشید، هنرمندان و البته بازیگرانی در فضاهای مجازی و از طریق این شبکه‌ها و حضور در مراسم‌های مختلف برای خود منبع درآمدی درنظر گرفته‌اند، شما چقدر با این اتفاق موافقید؟

به‌نظر من مشارکت بازیگران در این فضا‌ها کار بدی نیست، ممکن است مواقعی ما همزمان سر دو کار بوده و از آن طرف شش ماه هم بیکار باشیم، زندگی من بازیگر در این شش ماه خرج دارد، شاید با این اقدامات و فعالیت‌ها در فضای مجازی منبع درآمدی وجود داشته باشد که باعث گذران زندگی آن‌ها باشد البته اگر در آن زیاده‌روی نشود بد نیست. آیا خودتان هم از این طریق درآمدی داشتید؟

خیر! تعداد افراد حاضر در صفحه اینستاگرام من واقعی هستند؛ به‌همین تعدادی که هستند راضی‌ام، احساس می‌کنم یکسری دوست جدید دارم اما هیچ‌وقت در این فضا تجارت نکرده و درآمد‌زایی نداشته‌ام، ممکن است دوستی هدیه‌ای به من داده باشد و من آن را در صفحه‌ام قرار داده و تبلیغ کرده باشم اما هرگز در ازای گرفتن مبلغی از فضای مجازی و صفحه‌ام استفاده نکرده‌ام.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

از کار در «محله گل‌و‌بلبل» هم بگویید.

کار در این برنامه همچنان ادامه دارد، احساس بسیار خوبی از حضور در آن دارم، علاقه زیادی به فضای عروسکی و دلی برنامه دارم که با هیچ‌چیزی آن را عوض نمی‌کنم.

روند ساخت در ادامه به‌شکلی است؟

همان‌طور که می‌دانید خانم‌ها شریفی‌نیا و خوئینی‌ها به‌کار اضافه شدند، بازیگران چهره و شناخته شده سینما و تلویزیون مهمان برنامه می‌شوند، بازیگران برای حضور در «محله گل‌و‌بلبل» استقبال بسیار خوبی دارند، من از این بابت خیلی خوشحالم که کارمان به ‌جایی رسیده است که در ژانر کودک، بزرگان سینما و تلویزیون به‌حضور در کنار ما علاقه‌مندند، این اتفاق برای ما حس خوبی را به‌همراه دارد، خدا را شکر «محله گل‌و‌بلبل» مورد استقبال عموم قرار گرفته است و همه آن را دوست دارند و حتی کسانی که بچه ندارند، بیننده برنامه هستند.

چقدر از کار شما باقی‌مانده است؟

احتمالا تا آخر اردیبهشت سرکار هستیم. درپایان دوست دارم بگویم که امیدوارم مردم «همسایه‌ها» را دوست داشته باشند و مورد استقبال قرار بگیرد، کاش مردم کار را ببینند و زودتر از موعد آن را قضاوت نکنند، اجازه دهند چند قسمتی از پخش کار بگذرد و بعد نظرات خود را ارائه کنند، به‌هر‌حال یک گروه زحمت می‌کشند؛ چه بد، چه خوب، بنابراین با چوب نقد بر سر آن نکوبند؛ کمی تحمل کنند شاید در ادامه بیشتر مورد استقبال قرار بگیرد و شاهد اتفاقات بهتری در آن باشیم و امیدوارم همگی در برابر مردم سربلند باشیم

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

عکس های جدید نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در سینما

بر بوم زمان (اپيزود اول) ۱۳۸۲ بر بوم زمان (اپيزود دوم) ۱۳۸۲ توفیق اجباری ۱۳۸۶ سن پترزبورگ ۱۳۸۸ چراغ قرمز ۱۳۸۹ کنسرت روی آب ۱۳۸۹ ما خونه نیستیم ۱۳۸۸ ساکن خانه چوبی ۱۳۹۱ برج آرام ۱۳۹۱ آذر، شهدخت، پرويز و ديگران ۱۳۹۲

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در تلویزیون

نوروز ۷۲ ۱۳۷۲ ساعت خوش ۱۳۷۳ شن های کف رودخانه ۱۳۷۴ باغ شیشه ای ۱۳۷۵ روزهای زندگی ۱۳۷۸-۱۳۷۷ پلیس جوان ۱۳۸۰ ریحانه ۱۳۸۴ چاردیواری ۱۳۸۶ روز حسرت ۱۳۸۷ زیر هشت ۱۳۸۹ لطفاً دور نزنیم ۱۳۸۸ ساختمان پزشکان ۱۳۹۰ کسی خوابه؟ ۱۳۹۱ خانه اجاره ای ۱۳۹۱ خانه اجاره ای ۲ ۱۳۹۱ باغ سرهنگ ۱۳۹۲ محله گل و بلبل ۱۳۹۴

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

بیوگرافی بازیگران » بیوگرافی و عکس های جدید نعیمه نظام دوست + همسرش

بیوگرافی و عکس های جدید نعیمه نظام دوست + همسرش
5 (100%) 1 امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
×