تبلیغات

گل نیلوفر نماد چیست؟ + خواص درمانی گل نیلوفر برای پوست و مو

جمعه, 17 نوامبر , 2017

در این پست پارلین ابتدا توضیح مختصری درباره گل نیلوفر دادیم و سپس به موضوع گل نیلوفر نشانه و نماد چیست پرداختیم و در آخر خواص درمانی گل نیلوفر برای اختلالات داخلی و فواید این گل برای بیماری های پوستی و مو پرداختیم. لطفا با ادامه پست همراه ما باشید

آشنایی با گل نیلوفر

گل نیلوفر در مرداب, آب های راکد و آب هایی که جریان کندی دارند رشد میکند وقتی به آب گل آلود مرداب نگاه کنی شگفت زده میشوی که چگونه ممکنه چنان گل زیبا و خوشبویی از آب گل آلود مرداب رشد کرده است. این گل به علت زیبایی مورد توجه شدید مردم قرار دارد البته این گیاه را میتوان در محیط هایی مانند استخر و برکه های خارج از گل خانه پرورش داد.

گل نیلوفر در مرداب می روید تا به همه ثابت کند در بدترین شرایط هم میتوان زیبا بود، شاد بود، قوی بود و امید داشت

گل نیلوفر نماد چیست؟ + خواص درمانی گل نیلوفر برای پوست و مو

گل نیلوفر نشانه و نماد چیست ؟

این گل زیبا نماد انسان هایی است که از پوچی, بیهودگی, بیراهه رفتن, یاس و نا امیدری و تنبلی فاصله گرفته و راستی, صداقت و عشق پاک و بی شائبه را مظهر راه خود قرار داده اند در واقع این انسان ها از گوهر وجود و توانایی های خود نهایت استفاده را برده و در بدترین شرایط انسان بودن خود را به اثبات می رساند.

خواص گل نیلوفر مفید برای مو تا اختلالات داخلی

نرم کننده حاوی گل نیلوفر مشکل موخوره مو را درمان میکند و علاوه بر تقویت مو باعث براقی مو نیز می شود.

برگ های این گیاه برای رفع مشکل اختلالات خونریزی, خونریزی از بینی و خون در ادرار, تعریق بیش از حد و تب استفاده می شود. همچنین این گل کاهش دهنده کلسترول و فشار خون است.

گل نیلوفر نماد چیست؟ + خواص درمانی گل نیلوفر برای پوست و مو

خواص گل نیلوفر مفید برای پوست

گل نیلوفر برای بیماری های پوستی نیز بسیار مفید است و بیماری های پوستی مانند عفونت قارچی, کچلی, جذام, استفراغ, اسهال, سرفه و اسهال خونبی را درمان میکند و با برگه های جوان این گل میتوان بیرون زدگی مقعد را درمان کرد.

همچنین گل نیلوفر برای رفع خشکی پوست و مرطوب کردن پوست و انعطاف پذیری پوست استفاده می شود و خط های ریز و چین و چروک پوست را از بین برده و لکه های قهوه ای پوست را از بین می برد و در پوست چرب تعادل ایجاد میکند و مانع از بروز آکنه می شود.

گل نیلوفر نماد چیست؟ + خواص درمانی گل نیلوفر برای پوست و مو

عکس گل نیلوفر

  گل نیلوفر نماد چیست؟ + خواص درمانی گل نیلوفر برای پوست و مو

عکس انواع مدل های گل نیلوفر آبی و مرداب زیبا

پیشنهاد ویژه : عکس گل رز فرمز - عکس گل ارکیده

خواص گل نیلوفر

عکس انواع گل ها » گل نیلوفر نماد چیست؟ + خواص درمانی گل نیلوفر برای پوست و مو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.