تشک

ازدواج پریناز ایزدیار

جمعه, 28 آوریل , 2017

ازدواج پریناز ایزدیار | عکس های پریناز ایزدیار و همسرش حسین مهری

سایت بیوگرافی پارلین » امروز در بخش بیوگرافی بازیگران پارلین, بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش حسین مهری و خانواده اش به همراه مصاحبه ای خواندنی و شیرین با پریناز ایزدیار را آماده کرده ایم که در ادامه همین مطلب میبینید امیدواریم مورد رضایت تون قرار بگیرید.

بیوگرافی پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار در ۸ شهریور ۱۳۶۴ در شهر بابل متولد شد و هم اکنون ۳۲ ساله می باشد پدرش اهل ساری و مادرش اهل بابل بوده و به زبان مادری تسلط کامل دارد. پریناز ایزدیار در دوران کودکی به شدن شیطون بود و اما الان این باریگز مشهور مدرک کارشناسی گرافیک است. پدرش وکیل و خواهر و برادرش هر دو پزشک هستند و پریناز ایزدیار عضو کوچک خانواده شون است شش سالی از حضورش در عرصه بازیگری می‌گذرد اما ۵ کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او محسوب می‌شد، که با نقشی متفاوت، به خانه‌های مردم آمد و شاید همین نقش به اصطلاح «روح» باعث شد چهره و توانایی‌هایش نسبت به قبل برای ایرانیان شناخته‌تر و ملموس‌تر شود. یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین کارهای پریناز ایزدیار سریال شهرزاد می باشد که در این سریال پریناز ایزدیار در نقش شیرین دختر بزرگ آقا را بازی میکند

ازدواج پریناز ایزدیار و همسرش

پریناز ایزدیار و همسرش : پریناز ایزدیار هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد اما در مصاحبه های قبلش گفته که دوست دارد زودتر ازدواج کند و مادر شود و عاشق بچه است. حسین مهری همسر پریناز ایزدیار نیست.

ازدواج پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار از دوران کودکی اش میگوید

پریناز ایزدیار : در دوران کودکی به شدت شیطان بودم. اغلب اوقات خرابکاری می‌کردم و روی در و دیوار نقاشی می‌کشیدم و اصولا کوچه را برای بازی انتخاب می‌کردم تا به خانه آوردن من، امری مشکل برای خانواده محسوب شود. چون تمام مدت، در حال حرکت بودم و به همراه برادرم فوتبال بازی می‌کردم. به یاد دارم، در آن زمان، مادرم اجازه نمی‌داد که ظهرها بیرون بروم و با بچه‌ها بازی کنم و من را مجبور می‌کرد که بخوابم

اما متاسفانه هر چه سعی می‌کردم، خوابم نمی‌برد، به همین دلیل برای آن‌که، آن ساعات طی شود، آن قدر از زیر در با دوستانم صحبت می‌کردم، تا یکی از اعضای خانواده بیدار شود و به من مجوز بیرون رفتن را بدهد!!

 

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار عاشق خوابیدن است

پریناز ایزدیار : خوابیدن را دوست دارم یعنی عاشق خوابیدن هستم و فکر می‌کنم خوابیدن یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌های خداست اما وقتی شب‌ها به تختخواب می‌روم زمان زیادی طول می‌کشد تا خوابم ببرد این از همان معضلات و مشغله‌های فکری است که لازم است انسان به سلامت روح خود اهمیت بدهد. وقتی در روز فعالیت داشته باشیم شب‌ها بهتر می‌خوابیم .

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار : برنج را حذف کرده‌ام

به شدت فرد بد غذایی هستم، اصولا هر غذایی را دوست ندارم، متاسفانه به همین دلیل هیچ نوع غذای دریایی را نمی‌خورم و این اخلاق خیلی بدی است که برای رفع آن خیلی تلاش می‌کنم و برای جبران این کمبودها قرص‌های مکمل مصرف می‌کنم تا زمانی که بر این ذائقه غلط بتوانم غلبه کنم. یکی از کارهایی که در این اواخر برای سلامتی‌ام انجام داده‌ام این است که مدتی است دیگر برای وعده شام برنج نمی‌خورم

و برنج را از برنامه شام به کلی حذف کرده‌ام، شام را خیلی زود و خیلی سبک می‌خورم، سحرخیزتر از قبل شده‌ام و صبح زود صبحانه می‌خورم. اینها باعث شده تا بیشتر از قبل احساس شادمانی و سبکی کنم. و توانسته ام زمان‌بندی دقیق‌تری برای وعده‌های غذایی داشته باشم.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

دغدغه پرییناز ایزدیار سلامت روع هست

خانم پریناز ایزدیار : دغدغه من سلامت روح است شاید خیلی زمان برای این نداشته باشم که همیشه در حال رسیدگی به سلامت خودم و چک کردن آن باشم اما تا آنجایی که بتوانم به آن اهمیت می‌دهم. در واقع آنچه دغدغه من است، سلامت روح اسـت و با پرداختن به ورزش می‌توان یک تیر و دو نشان زد به این دلیل که ورزش هم برای سلامت جسم و هم سلامت روح موثر است.

من هم به خصوص زمانی که حال روحی مناسبی نداشته باشم برای ورزش وقت بیشتری می‌گذارم، به صورت تخصصـی ورزش خاصی نمی‌کنم اما در زمان بیکاری باشگاه بدنسازی می‌روم و شنا انجام می‌دهم.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار عاشق فست‌ فود هست

عاشق فست‌ فود هستم ولی خیلی سعی می‌کنم کمتر بخورم چون می‌دانم چیز خوبی نیست و در بیشتر مواقع خودم را برای نخوردن کنترل می‌کنم اما گاهی مجبور می‌شوم وقتی غذای خانگی ندارم و عجله دارم فست‌فود می‌خورم اما باز هم سعی می‌کنم وقتی از بیرون غذا می‌گیرم گاهی غذاهای خانگی بگیرم تا همیشه هم فست‌فود نخورم.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار به خاطر پوستم تنقلات نمی‌خورد

قدیم‌ترها عاشق تنقلات بودم اما از آن موقع که فهمیدم تا چه حد برای پوست مضر است مخصوصا برای ما بازیگران که مدت‌های زیادی گریم روی پوست خود داریم، به خودی خود پوست‌مان در معرض خطر است و تنقلات هم باعث از بین رفتن بیشتر آن می‌شود. به کلی آنها را کنار گذاشته‌ام. آخرین باری هم که به دکتر پوست مراجعه کردم از من خواست تمام تنقلات را کنار بگذارم و من هم این کار را انجام دادم و به مرور زمان دیگر علاقه‌ای که به تنقلات داشتم را دیگر ندارم.

آخرین باری که چکاپ کامل کردم تقریبا یک‌سال پیش بود و آخرین باری که بیمار شدم چند ماه پیش بود که سرما خوردم. معمولا در موارد سرماخوردگی و بیماری‌های جزئی از هیچ نوع داروی شیمیایی استفاده نمی‌کنم و صبر می‌کنم تا بیماری‌ام دوره خودش را طی کند.  پریناز ایزدیار در ادامه میگوید خیلی از طب سنتی سر درنمی‌آورم اما چند وقتی بود مشکل خواب داشتم تا خانم بروفه به من گفت شب‌ها قبل از خواب گلاب بخور و من این را امتحان کردم و واقعا جواب داد و خیلی راحت‌تر می‌خوابم .

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار با حضور در کار مناسبتی کارشو آغاز کرد

پریناز ایزدیار در تله فیلم «فال قهوه» به کارگردانی فرزاد موتمن با شبنم قلی‌خانی هم‌بازی بودم. در آن زمان شبنم قرارداد بازی در «سریال پنج کیلومتر تا بهشت» را بسته بود و به من اطلاع داد که برای یکی از نقش‌های اصلی، به شدت دنبال بازیگر هستند و با خیلی از چهره‌ها صحبت کرده‌اند. شبنم به من توصیه کرد که در خصوص این نقش با آقای افخمی حتما صحبت کنم. ابتدا جدی نگرفتم. چون بر این باور بودم که حضور در کار مناسبتی نیاز به معرف و یا یک سابقه کاری چشمگیری دارد.

اما به هر حال با این کش و قوس‌های ذهنی سر لوکیشن رفتم و با آقای افخمی صحبت کردم و چند سکانس از بازی‌ام در تله فیلم «مسعود آب‌پرور» را هم به عنوان نمونه کار برده بودم که خوشبختانه آقای افخمی پذیرفتند. من کمی دیرتر به گروه پیوستم. این بازیگر جوان ادامه می‌دهد: فیلمنامه را که خواندم، خیلی تحت تاثیر نقش قرار گرفتم و چند شب اول خواب‌های بدی می‌دیدم. اما به نظرم این کاراکتر واقعیتی است که وجود دارد و می‌تواند بسیاری از مفاهیم را به مردم منتقل کند و تاثیرگذاری مثبتی بر آنها داشته باشد. خصوصا توجه بیشتر به مرگ.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار درباره تست احمد نجفی گفت

خانواده‌ام موافق نبودند که تحصیلاتم در زمینه بازیگری باشد، به همین خاطر در دوران دبیرستان رشته تجربی را خواندم و در پیش‌دانشگاهی، به هنر تغییر رشته دادم، تا در دانشگاه گرافیک بخوانم. ولی علاقه به بازیگری همیشه در وجودم موج می‌زد و دوستان من هم از این علاقه باخبر بودند. تا این‌که یکی از همین دوستان به من اطلاع داد حسن هدایت مشغول گرفتن تست از افرادی است، که چهره نیستند. من هم با توجه به علاقه‌ام مراجعه کردم و پس از تستی که احمد نجفی از من گرفتند، برای آن نقش انتخاب شدم. سه روز بعد برای فیلمبرداری به آبادان رفتم.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

آروزی پریناز ایزدیار یار یا وکیل یا پزشک

پدرم از مخالفان سرسخت من برای حضور در این عرصه بودند و تمایل داشتند که من وکالت بخوانم. اما در حال حاضر نگاه بهتری به آن پیدا کرده‌اند و من شخصا رضایت نسبی ایشان را از حضورم در بازیگری حس می‌کنم. اما برعکس پدرم، مادرم همیشه از مشوقان اصلی من در این عرصه به حساب می‌آیند و با وجود این‌که برادر و خواهرم، پزشک هستند، هیچ وقت رشته و شغلی را به من تحمیل نکرده‌اند. همچنین برادرم، با نگاهی منتقدانه به کارها و بازی‌های من توجه می‌کند و بی‌تعارف نظر شخصی‌اش را می‌گوید، که بسیار برای من موثر است.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

ذهنیتم به بازیگری عوض شد

پریناز ایزدیار میگوید پس از ورود به عرصه بازیگری، ذهنیتم نسبت به این شغل تغییر پیدا کرد. به نظرم دورنمای بازیگری که سبب جذب خیلی از افراد می‌شود، با واقعیت‌هایی که در این شغل هست، تفاوت بسیاری دارد و مقوله‌ای بسیار جدی و سخت است، که نیاز به گذشت فراوان از خیلی از امور زندگی دارد. همچنین لازمه‌های موفقیت در این حیطه، صبر، اخلاق خوب و تمرینات مکرر است.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار و پشت میزنشینی

به غیر از بازیگری، مدتی در رابطه با رشته‌ام، در یک شرکت گرافیک‌ کار کردم. اما این سبک مشاغل و یکنواختی پشت میز نشستن هیچ سازگاری با روحیات من ندارد زیرا مانند بازیگری نیست که هر لحظه از آن لذت ببرم و رضایت شغلی داشته باشم.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

خانه امن‌تر از هر جای دیگر برای پریناز ایزدیار است

مواقعی که حال خوبی دارم، به همراه خانواده و دوستان به سفر می‌‌روم و یا اوقات فراغتم را با دیدن فیلم‌های فرانسوی و لهستانی پر می‌‌کنم. در غیر این صورت، اگر روزی حال مساعدی نداشته باشم، خانه را مکانی ارجح‌تر از هر جای دیگر برای رفع این حال ملتهب می‌دانم. در این مواقع، صحبت جدی با مادر و گرفتن راهنمایی از ایشان، آرام‌ترم می‌کند.

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار با انتشار عکس  زیر در صفحه شخصی اش نوشت :

یه دیوونه اینجا به عشق چشات غزل می نویسه، گرفتارته

یه احمق تو سرمای این زمهریر پی فصل آغوش تب دارته

یه شاعر که آرامشش با تو بود نشسته جدائی رو از بر کنه

میگن خیلی وقته بریدی ازش  نمی خواد، نمی تونه باور کنه

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدیار عکس زیر را به همراه شعر قشنگ زیر در صفحه اجتماعی گذاشت

يه كهنه شرابه، كه سي سالشه  به جز من يه ميخونه دنبالشه

يه كهنه شرابه كه اين سال ها  گمون مى كنم بهترين سالشه

مثه آخرين روز شهريوره  همه ترسم اينه بره بگذره

دلم با نگاهش گلاويز شد  چشاشو يه آن بست، پاييز شد

ازدواج پریناز ایزدیار تا عکس اینستاگرام پریناز ایزدیار و همسرش

پریناز ایزدیار عکسی از شب تولد خودش در صفحه شخصی گذاشت و نوشت

ممنونم از تمام عزيزانى كه با تبريك هاشون خوشحالم كردن ..

امشب براى همه آرامش و عشق آرزو كردم.

پارلین هم به نوبه خود تولد پریناز ایزدیار را تبریک میگوید و آروزی موفقیت روز افزون برای این بازیگر خوب و حرفه ای کشورمون داریم

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

عکس کیک تولد پریناز ایزدیار

خانم پریناز ایزدیار بازیگر حرفه ای کشورمون با انتشار عکس و متن صفحه شخصی اش را بروز کرد

تو هم بشو وفادارا

مرا دگر نگه دارا... محبوبم جانا, به قلب ما تو سردارا

کنار ما بمان مانا

فقط به ما بگو جانا... آتش تر باشا, مرا به دامنت گیرا,

بیار از آن جهان هر روز به یاد ما زلیخا را... ٬فقط فقط تو را دارم, فقط تویی تو دلدارم

به جان تو گرفتارم, جانم... جانم

ازدواج پریناز ایزدیار تا عکس اینستاگرام پریناز ایزدیار و همسرش

دلخوری شدید پریناز ایزدیار از نظرات کاربرا در صفحه شخص شون

سلام به همگى به خاطر مشغله ى كارى نشد كه اين روزها به صفحه ى اينستاگرامم سر بزنم و امروز كه كامنتهاى زير پست قبل رو ديدم خيلى تعجب كردم واقعاً نميدونم با اين حرفها بايد خنديد يا گريه كرد ، عزيزانِ دل ِ كرمانى ، هم وطنهاى نازنين من اول اينكه داستان سريال شهرزاد مربوط به سال ١٣٣٢ ميباشد و اون زمان هيچ شهرى حتى خود تهران ذره اى به شكل امروز نبود

دوم اينكه شيرين قصه پرى ناز ايزديار نيست و با توجه به شخصيت ناز پرورده اى كه داره از رفتار اجتماعى درست و ادبيات كلامى درستى برخوردار نيست و بارها و بارها تو اين ٨ قسمت شاهد حرفها و رفتارهاى اينچنينى ازش بوديم ، به نظرم بعضى ها با كامنتهاشون خيلى كم لطفى كردن واز كاه كوه ساختن به هر حال اميدوارم اين سوء تفاهم رفع بشه ، همه جاى ايران براى من زيباست و نه فقط روى شهر خودم ، روى كشور و مردم عزيزم تعصب دارم .

اميدوارم از تماشاى سريال شهرزاد لذت ببريد و نگذاريد خستگى ٨ ماه كار شبانه روزى به تنمون بمونه اين سريال با يك دنيا عشق و علاقه فقط براى لذت بردن شما ساخته شده.

پ ن : البته دوستانى كه از الفاظ ركيك در كامنتهاشون استفاده كردند هم بلاك شدن

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

پریناز ایزدبار در صفحه شخصی با انتشار عکس زیر نوشت :

خاطرات تو و دنیای مرا سوزاندند تا فراموش شود یاد تو هرچند نشد من دهان باز نکردم که نرنجی از من مثل زخمی که لبش باز به لبخند نشد

ازدواج پریناز ایزدیار تا عکس اینستاگرام پریناز ایزدیار و همسرش

پریناز ایزدیار برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن شد

و بالاخره در سال ۹۵ پریناز ایزدیار برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن شد پریناز ایزدبار در این باره در صفحه شخصی اش نوشت : جايزه ى امشب ( ديپلم افتخار) خيلى بهم چسبيد و خيلى برام ارزشمند بود و از اونجا كه حسابى غافلگير شدم وقتى رسيدم روى سِن همونطور كه حدس ميزدم از شدت هيجان حرفهايى كه دلم ميخواست بعد از گرفتن جايزه بزنم همش يادم رفت

همين جا تبريك دوباره ميگم به ابد و يك روزيها و تشكر ميكنم از انجمن منتقدان و نويسندگان و اين جايزه رو به مادر عزيز تر از جانم كه امشب شبِ تولدشم هست تقديم ميكنم

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

 عکس پریناز ایزدیار

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

عکس  پریناز ایزدیار و ترانه علیدوستی

ازدواج پریناز ایزدیار | عکس های پریناز ایزدیار و همسرش حسین مهری,همسر پریناز ایزدیار کیست + مصاحبه ,عکس اینستاگرام پریناز ایزدیار در سریال شهرزاد نقش شیرین

بیوگرافی و عکس های جدید پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه

عکس بازی پریناز ایزدیار از فيلم ابد و يك روز, بیوگرافی پریناز ایزدیار

ازدواج پریناز ایزدیار | عکس های پریناز ایزدیار و همسرش حسین مهری

      ازدواج پریناز ایزدیار | عکس های پریناز ایزدیار و همسرش حسین مهری

عکس جدید پریناز ایزدیار در کنار ترانه علیدوستی

 ازدواج پریناز ایزدیار | عکس های پریناز ایزدیار و همسرش حسین مهری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربران پارلین درباره این مطلب 2 نظر گذاشته اند.

  1. دستتون درد نکنه.من خیلی دوستش دارم

...