سحر قریشی و همسر جدیدش

دوشنبه, 24 آوریل , 2017

عکس سحر قریشی و همسر جدیدش + علت طلاقش و بیوگرافی کامل

بیوگرافی و عکس های سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

امروز در بخش بیوگرافی بازیگران پارلین, عکس های جدید اینستاگرام سحر قریشی و همسر جدیدش امید علومی و علت طلاقش از زبان همسر اول مهران اخوان به همراه بیوگرافی کامل سحر قریشی و پدر و مادرش را برای شما آماده کرده ایم که در ادامه مطلب مشاهده میکنید

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی متولد در ۶ دی ۱۳۶۶ متولد شد و هم اکنون ۳۰ ساله می باشد . سحر قریشی تنها یک برادر به اسم سپهر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است . سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. سحر قریشی یكی از بازیگران جوانی است كه پله‌های ترقی را خیلی زود و سریع طی كرد و به یك چهره محبوب و پركار در عرصه بازیگری تبدیل شد. هرچند زندگی و حرفه او در این سال‌ها بسیار مورد هجوم حواشی و شایعات قرار گرفت، ولی او با قدرت و تلاش به كار خود ادامه داد و هرگز تسلیم نشد تا جایی‌كه حالا با قدرت در مقابل حواشی می‌ایستد و به آنها پاسخ می‌دهد.

ازدواج سحر قریشی با امید علومی

سحر قریشی بعد از طلاق گرفتن از مهران اخوان ذاکری مجرد زندگی میکرد تا اینکه در این چند وقت اخیر خبرهای مبنی بر نامزدی و ازدواج سحر قریشی با امید علومی خواننده محبوب کشورمون منتشر شده بود که این خبر از طرف سحر قریشی تکذیب شد و او در مصاحبه چند وقت اخیرش اعلام کرد که هنوز مجرد است

عکس های جذاب سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

علت طلاق سحر قریشی از زبان همسر سابقش مهران اخوان ذاکری

همسر اول سحر قریشی, مهران اخوان ذاکری است و  متولد ۲۱/۵/۶۲ می باشد مهدی اخوان مهندس کامپیوتر می باشد و همچنین مدرک بین المللی آرایشگری هم گرفته است. مهدی اخوان در مصاحبه اش در مورد علت جدایی اش از سحر قریشی گفت :

همیشه به نیکی از من یاد کرده و در چند مصاحبه اش در نشریات مختلف گفته” اگر همسرم اراده کند یا اجازه ندهد دیگر بازی نمی کنم و هنرپیشگی را تا جایی ادامه می دهم که به زندگی شخصی ام لطمه وارد نشود. همسرم همواره مشوق و پشتیبانم بوده است. اما اکنون دیگر من موافق بازیگری همسرم نیستم. پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتارش تغییر کرد و اکنون شش ماه است که من از ایشان خبری ندارم!

همسر اول سحر قریشی

عکس همسر اول سحر قریشی

مهران اخوان : به دادگاه رفتم و از سحر قریشی شکایت کردم

مهدی اخوان ذاکری : به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم اما چون من مشوق ایشان بوده ام و به او اجازه کار داده ام تقاضای من برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد. با این حال از نظر شرعی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند. اکثر تهیه کننده ها وقتی در جریان این موضوع قرار گرفتند با من همکاری کردند و از همسرم در سریال ها و فیلم ها استفاده نکردند به غیر از تهیه کننده فیلم “دلنوازان” که با من برخورد بدی هم داشت.

به من بگویید سحر قریشی از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟

جالب اینکه همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد. به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟

در حال حاضر تصمیم گرفته ام از همسر هنرپیشه ام سحر قریشی جدا شوم و او را طلاق خواهم داد و در این مدت نیز حضور در دادگاههای مختلف وقتی به او نمی داد که مصاحبه کند. نامه ام را با این جمله به پایان میبرم که “پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند.”

 

عکس های جذاب سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

بیوگرافی امید علومی همسر دوم سحر قریشی

امید علومی متولد ۲۳ آبان ۱۳۶۶ می باشد و هم اکنون ۳۰ ساله میباشد. امید علومی یکی از خواننده های جوان ایرانی است که تا امروز کارهای مجاز زیادی منتشر کرده است. از او تا کنون ۲ آلبوم به نام "بهونه" و "استرس" منتشر شده است. امید علومی، عاشق خرید کردن هستم و رسیدگی به خودم را خیلی دوست دارم. لباس پوشیدن و خوش‌پوشی برایم مهم است.

حضورم در کار مادلینگ باعث شد که به استایل و مرتب بودن اهمیت بدهم. حضورم در هر کاری تجربه خوبی برای کارهای بعدی‌ ام شده است.

سحر قریشی و امید علومی

سحر قریشی و امید علومی در کنار بهنوش طباطبایی

ازدواج سحر قریشی و امید علومی منتفی شد؟

سحر قریشی در مصاحبه ای اظهار داشت که فعلا قصد ازدواج ندارد و زیاد به این موضوع فکر نمی کند. سحر قریشی سال گذشته در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت:من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

اما وی در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده است درباره سوالی مبنی بر اینکه قصد ازدواج دارد یا نه گفت : نه فعلا قصد ازدواج ندارم یعنی زیاد به این موضوع فکر نمی کنم و کارهای مهم تری دارم. با این اظهارنظر خانم سحر قریشی عملا برخی شایعات درباره ازدواج نکردن وی به واقعیت پیوست.

سحر قریشی و همسرش امید علومی

سحر قریشی و همسرش امید علومی

نحوه ورود سحر قریشی به تلویزیون

اولین کار سینمایی من لج و لجبازی بود و در مراحل پایانی اولین کارم از طریق آقای خیرابی به آقای سهیلی زاده معرفی شدم و ایشون ازم برای نقش یلدا که ۳۵۰ نفر کاندید هم داشت دعوت کرد که تست بدم که خوشبختانه پس از تست من برای این نقش انتخاب شدم و واقعا استقبال مردم از سریال دلنوازان خیلی خوب بود البته سحر قریشی تجربه کافی برای بازی در چنین سریال و نقشی را نداشت اما آقای سهیلی زاده در این راه منو همراهی رد و با کمک های او به اینجا رساند

اظهارات جالب سحر قریشی درباره آرایش بانوان

اظهارات جالب سحر قریشی درباره آرایش بانوان

آقایان ایرانی اعتقاد دارند که خانم‌ها بدون آرایش جذاب نیستند و خانم‌ها به این دلیل آرایش می‌کنند که اعتماد بنفس‌شان بالا برود

سحر قریشی : فکر می‌کنم آن دسته از آقایان که این حرف را می‌زنند، خودشان اهل آرایش هستند چون می‌دانید که دقیقا این اتفاق زیاد شده، الان در فضای مجازی شاهد اتفاقات عجیب و غریبی هستیم. پیش از این ما تنها به خانم‌ها می‌گفتیم جراحی زیبایی انجام ندهند اما امروز باید به آقایان هم بگوییم که جراحی زیبایی نکنید و چهره خود را از حالت مردانه و ایرانی خارج نکنید.

به نظر من وقتی ما خودمان و سن‌مان را باور داشته باشیم نیازی به آرایش نداریم. شما دقت کنید به عزیزانی که خارج از کشور هستند، به هیچ وجه آرایش زیادی روی صورتشان نیست. به خصوص برای دختر خانم‌ها آرایش غلیظ اصلا کار شیک و پسندیده‌ای نیست.

مادر من برایم تعریف می‌کند که در زمان‌های گذشته برای اینکه بتوانند یک خانم متاهل را از یک خانم مجرد تشخیص بدهند، از روی آرایش صورت و رنگ موها این کار را انجام می‌دادند اما امروز دقیقا برعکس شده است. دختر خانم‌های مجرد آرایش زیاد و غلیظ دارند و خانم‌های متاهل بدون آرایش هستند. احساس می‌کنم، من سحر قریشی و یا سایر همکارانم در این حرفه باید تلاش کنیم و این فرهنگ را دوباره زنده کنیم و به مردم اعتماد به نفس و حال خوب رو برگردانیم، البته نه با زور، بلکه با آرامش.

اظهارات جالب سحر قریشی درباره آرایش بانوان

خانم سحر قریشی از یک چالشی مثل چالش بدون آرایش خیلی استقبال نشد

سحر  قریشی : من خودم چالش بدون آرایش را دوست نداشتم. چون از سلبریتی‌ها شروع شد، وقتی شما هنرمندی، وقتی شغلت متفاوت است و به اقتضای شغلت مجبوری شو اجرا کنی. شوی من(سحر قریشی) همین عکس‌هایی هست که از من منتشر می‌شود. همین جاهایی هست که می‌روم و همین لباس‌هایی هست که می‌پوشم. مثلا من جز بازیگرانی هستم که ساده لباس می‌پوشم. چون معتقدم لباس‌های من باید طوری باشد که طرفدارهای من بتوانند به راحتی آن لباس‌ها را تهیه کنند.

البته ممکن است در شرایطی هزینه بیشتری برای لباس صرف کنم اما به نظر من بهتر است که این اتفاق پیش نیاید. من هنرمندم و موظف هستم که مرتب و منظم در جامعه حضور پیدا کنم، با یک آرایش ساده و پوششی که مناسب با عرف جامعه است. الان شرایط به گونه‌ای شده که سلبریتی‌ها ساده‌تر از مردم عامه لباس می‌پوشند.

خانم سحر قریشی آیا دوست داشتید بجای نقش یلدا نقش دیگری داشتید ؟

وی درباره انتخاب بازیگران و اینکه آیا دوست داشته به جای بازیگر دیگری در این سریال ایفای نقش کند؟ پاسخ داد: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در این باره صحبت کنم ولی به نظرم انتخاب بازیگران خوب است. روزی که من برای تست آمدم فقط برای نقش یلدا آمدم و امروز هم فکر می‌کنم هرکدام از بچه‌ها به بهترین شکل در جای خود قرار گرفته‌اند.

سحر قریشی درباره نقش یلدا نیز عنوان داشت: به نظر من تمام گیرایی داستان در این است که پیش زمینه‌ای از زندگی یلدا وجود نداشته باشد. یلدا خودش پر از نگرانی و معماست و همین است که این جذابیت را برای این نقش ایجاد کرده است. تا آخر داستان مشخص نمی‌شود که یلدا که و چه بوده و همین تعلیق باعث می‌شود تا این نقش برای مخاطب خاکستری به نظر برسد و نداند که مثبت است یا منفی.

بیوگرافی و عکس های سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

نظر سحر قریشی درباره بازی کردن در سیتما یا تلویزیون

بازیگر نقش یلدا سحر قریشی درباره اینکه دوست دارد همچنان در تلویزیون بازی کند و یا به سینما برود تیز تصریح کرد: به خاطر اینکه تلویزیون رسانه ملی است، پر بیننده‌تر است و قشر بیشتری از جامعه تلویزیون می‌بینند. ولی هم سینما و هم تلویزیون می‌توانند بازیگر را نشان بدهند و انتخاب درست نقش‌ها در این میان خیلی مهم‌تر است تا تکرار مکرر یک نقش. در تلویزیون می‌توان به قیمت تکراری شدن دیده شد، ولی من دوست دارم در هر دو ژانر دیده شوم و نقش‌های متفاوتی را تجربه کنم.

وی با بیان اینکه من بیشتر برایم نقش و فیلمنامه‌ مهم است و سینما و تلویزیون زیاد فرقی ندارد، گفت: یلدا را دوست دارم و با آن ارتباط برقرار کرده‌ام البته خیلی به من شباهت ندارد اما در اتفاقاتی که برایش می‌افتد، خودم را به جای او می‌گذارم و ری اکشن‌ها از طرف خودم بوده است.

Sahar-Ghoreyshi-9 (Custom)

عکس کودکی سحر قریشی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران

عکس سحر قریشی در جسن تولد برادش :

سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است طرفدار دو آتیشه استقلال است.

سحر قریشی

سحر قریشی : شیفته آراستگی هستم

از اینکه برای زیبایی و آراستگی ام زمان صرف کنم بسیار لذت می برم و زمانی که درگیر آن می شوم، روحیه ام تغییر می کند و انرژی از دست رفته ام را پیدا می کنم. به همین خاطر در زمانی که حالم خوب نیست سعی می کنم برای ظاهرم وقت بیشتری را صرف کنم.

سحر قریشی : دلبستگی من به محیط آرایشگاه

من عاشق محیط آرایشگاه هستم و آرامش زیادی را از این محیط می گیرم، گاهی که بی دلیل دلشوره دارم به آرایشگاه می روم و با یک مانیکور یا براشینگ ساده یا تغییر رنگ مو حالم را عوض می کنم. آراستگی جزوی از یک زن است و خانم ها باید همیشه به این موضوع اهمیت دهند. با وجود اینکه گاه پیش می آمد به لحاظ مالی هم در شرایط خوبی به سر نمی بردم اما از رفتن به آرایشگاه دریغ نمی کردم چون می دانستم که رفتن به آنجا باعث تقویت روحیه ام می شود.

full-biography-of-sahar-qureshi-photos (2)

نظر سحر قریشی درباره ذات زن و زیبایی

سحر قریشی : آدم ها، وقت هایی که دل تنگ هستند به یک سمتی پناه می برند و از آنجایی که ذات زن با زیبایی گره خورده است به همین خاطر وقت هایی که به لحاظ روحی دچار خلاء شده است دوست دارد که زیبایی اش را افزون کند. نحوه آفرینش آنها به گونه ای است که به زیبایی گرایش بیشتری دارند و پرداخت به این مقوله روح آنها را آرام می کند و انرژی زیادی را به آنها می دهد، به همین خاطر افرادی که در زمینه هنر و تجارت در تمام دنیا فعالیت می کنند، سعی دارند سلیقه زنانه را در طراحی و تولید محصول شان لحاظ کنند چون می دانند وقتی نظر آنها را تامین کنند و توجه آنها به سمت شان جلب شود، احتمال موفقیت شان بالا می رود.

فکر نمی کنم این موضوع ساده، احتیاجی به پنهان کاری داشته باشد چون شما هر چقدر که با مردم صادق تر باشید، آنها بیشتر حرف هایتان را باور می کنند و متوجه می شوند شما چیزی برای پنهان کردن برای آنها ندارید و ازت اینکه حس واقعی تان را بدون پنهان کاری با آنها در میان می گذارید، خوشحال می شوند.

full-biography-of-sahar-qureshi-photos (3)

سحر قریشی : مردم از صداقت خوشحال می شوند

سحر قریشی : مردم بیش از هر چیزی از صداقت خوشحال می شوند، از اینکه می بینند جنس زندگی هنرمندشان شبیه به خودشان است با او بیشتر همذات پنداری پیدا می کنند و وقتی شما با این موضوع خوشحال می شوید چه لزومی دارد به دروغ چیزی دیگری را بگویید تا مبادا دیگران شما را به ساده انگاری متهم کنند. حتی اگر چنین اتهامی وجود داشته باشد، باز هم نباید به خاطر ترس، صداقت را پنهان کرد.

مردم با نقش هایی که بازی می کنیم حسابی درگیر می شوند و آن را باور می کنند. حس باورپذیری آنها واقعا جالب و خوشایند است. هیچ وقت یادم نمی رود، سال ها قبل وقتی که در سریال دلنوازان بازی می کردم مردم وقتی من را در کوچه و خیابان می دیدند مرا مورد نصیحت قرار می دادند یا به من می گفتند: «خجالت نمی کشی به همسرت نمی رسی!» این حرف ها از سویی خوشایند بود اما از سویی برایم سوال برانگیز بود که چطور مردم تا این حد درگیر نقش یلدا شدند؟

بیوگرفای سحر قریشی

همسر سحر قریشی

سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور اعلام کرد که با امید علومی نامزد کرده است که در ادامه عکس سحر قریشی با همسرش امید علومی را میبینید :

سحر قریشی

سحر قریشی و همسر جدیدش

فیلم مصاحبه سحر قریشی با شبکه تی وی پلاس :

پیشنهاد میکنم این مصاحبه دیدنی با خانم سحر قریشی را از دست ندین در این کلیپ مجری از خانم قریشی درباره قهر بودنش با الناز شاکردوست میپرسه و خیلی سوالات دیگه که بهتره خودتون ببینید

عکس سحر قریشی و همسرش جدیدش و علت طلاقش

عکس سحر قریشی و همسرش جدیدش و علت طلاقش

سحر قریشی | علت طلاق و عکس های سحر قریشی و همسر جدیدش + بیوگرافی کامل

بیوگرافی و عکس های سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

عکس سحر قریشی و همسر جدیدش + علت طلاقش و بیوگرافی

عکس سحر قریشی و همسر اولش, عکس های سحر قریشی و همسرش امید علومی

بیوگرافی و عکس های سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

عکس سحر قریشی با دست و پای شکسته

بیوگرافی و عکس های سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

بیوگرافی و عکس های سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

عکس های سحر قریشی و همسرش امید علومی

   بیوگرافی و عکس های سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

عکس سحر قریشی و مادرش

  بیوگرافی و عکس های سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

عکس سحر قریشی و همسرش جدیدش و علت طلاقش + بیوگرافی

سحر قریشی | علت طلاق و عکس های قریشی و همسر جدیدش

عکس های جذاب سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

عکس شاهرخ استخری و قریشی در لباس عروس

عکس سحر قریشی و همسرش جدیدش و علت طلاقش + بیوگرافی

عکس متفاوت از سحر قریشی و همسرش امید علومی کنار دریا

عکس های جذاب سحر قریشی و همسرش + فیلم مصاحبه

عکس سحر قریشی و همسرش جدیدش و علت طلاقش + بیوگرافی کامل

عکس سحر قریشی و همسرش جدیدش و علت طلاقش + بیوگرافی

سحر قریشی فیلمها و نمایشهای تلویزیونی

۱۳۸۸ - لج و لج بازی

۱۳۸۹ - دردسر بزرگ

۱۳۸۹ - همه چی آرومه

۱۳۹۰ - گشت ارشاد

۱۳۹۰ - ساعت شلوغی

۱۳۹۰ - محرمانه تهران

۱۳۹۰ - نار

۱۳۹۰ - دوباره با هم

۱۳۹۰ - اکباتان

۱۳۹۰ - تو و من

۱۳۹۰ - نردبان چوبی

۱۳۹۱ - عبور از مه

۱۳۹۱ - زن. مرد. زندگی...

۱۳۹۱ - نفس

۱۳۹۲ - پنج ستاره

۱۳۹۲ - آنچه مردان درباره زنان نمی دانند

۱۳۹۲ - دربست آزادی

۱۳۹۲ - نازنین

۱۳۹۲ - آتیش بازی

۱۳۹۲ - روزگاری عشق و خیانت

۱۳۹۲- شرط آخر

۱۳۹۳ - رجب آرتیست می شود

۱۳۹۳ - سه بیگانه در سرزمین ناشناخته

۱۳۹۳ - شانس، عشق، تصادف

۱۳۹۳ - شیفت شب

۱۳۹۳ - تگرگ و آفتاب

۱۳۹۴ - رسوایی۲

۱۳۹۴ - آبنبات چوبی

۱۳۹۴-  مردی روی ماه

بیوگرافی بازیگران, عکس سحر قریشی و همسرش جدیدش و علت طلاقش + بیوگرافی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربران پارلین درباره این مطلب 10 نظر گذاشته اند.