شاهرخ استخری و علت عدم انتشار عکس همسرش

یکشنبه, 18 دسامبر , 2016

بیوگرافی و عکس های جدید شاهرخ استخری و دخترش و علت عدم انتشار عکس همسرش

سایت بیوگرافی پارلین » در این بخش از بیوگرافی پارلین, عکس های شاهرخ استخری و دخترش پناه استخری به همراه بیوگرافی کامل و علت عدم انتشار عکس همسر شاهرخ استخری یعنی سپیده بزمی پور را از زبان شاهرخ استخری برای شما آماده کرده ایم که در ادامه مطلب مشاهده میکنید

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در 14 مهر سال 1359 در شهر تهران در یک خانواده 5 نفره متولد شد  وی فرزند اول خانواده است و دو خواهر کوچکتر از خودش دارد یکی از خواهرای شاهرخ استخری که یکسالی از او کوچکتره مدرک کارشناس ارشد تغذیه گرفته و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته و خواهر کوچکتر دیگه اش به هنر علاقه مند است. شاهرخ استخری در کودکی ساکن بلور کشاورز بوده و اما الان در شهرک غرب زندگی می کند وی سوم دبستان را در مدرسه 15 خرداد و دور راهنمایی را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان را در فجر دانش تحصیل کرده است.

تحصیلات شاهرخ استخری

شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع است اما در مصاحبه هایش گفته به هنر و تئاتر علاقه داشته و پدرش در دانشگاه امیرکبیر شیمی تحصیل می کرد و دوست داشت او در رشته مهندسی تحصیل کند. همچنین شاهرخ استخری به دلیل اینکه پدرش 8 سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده از خدمت سربازی معاف می شود. شاهرخ استخری پس از بازیگری گالری جواهرات بنام سنجاق را باز کرده است.

شاهرخ استخری و فیلم مصاحبه دلایل عدم انتشار عکس همسرش

شاهرخ استخری و دخترش پناه استخری متولد 1392

ازدواج و همسر شاهرخ استخری

خبر ازدواج شاهرخ استخری را علی ضیا در یک برنامه تلویزونی میده که شاهرخ استخری از این موضوع دلخور میشه و میگه من وقتی خودم دوست ندارم خبر ازدواج رسانه ای بشه چرا علی ضیا در یک برنامه تلویزیونی به من تبریک میگه!

شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور ازدواج کرده و این زوج در سال 1392 صاحب فرزند دختری بنام پناه می شوند که شاهرخ استخری همیشه در اینستاگرامش عکس های خودش و دخترش را منتشر میکنه اما هیچ وقت هیچ عکسی از همسر شاهرخ استخری در فضای مجازی منتشر نشد برای فهمیدن دلیل عدم عکس همسرش با ادامه پست همراه ما باشید.

shahrokh-estakhri-13

عکس های اینستاگرام شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی پور و دخترش پناه استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری و دخترش | علت عدم انتشار عکس همسرش

علت عدم انتشار عکس همسر شاهرخ استخری در فضای مجازی :

همان طور که گفته شد شاهرخ استخری با سپیده بزمى پور ازدواج کرده و در سال ۱۳۹۲ صاحب دختری به نام پناه شد ولی تاکنون عکس همسر شاهرخ استخری هیچ جایمنتشر نشده است. در فیلم مصاحبه زیر میتوانید دلایل عدم انتشار عکس همسر شاهرخ استخری از زبان خودش را بفهمید

مجری برنامه  از شاهرخ  استخری میپرسه که طرفدارن شما دوست دارند عکس خانوادگی شاهرخ استخری را ببینید و شاهرخ استخری حرف های جالبی میزنه و از یه سری واقعیت ها صحبت میکند پیشنهاد میکنم حتما ببینید :

دوران بازیگری شاهرخ استخری

شاهرخ استخری پس از تحصیلاتش در سال 1381 و 1382 در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان وارد دنیای هر شد و بعد دوراه بازیگری را زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند و شاهرخ استخری با فیلم تلخون علیرضا امینی به طور حرفه ای کار بازیگری را شروع میکنه و بعد ها فیلم های پریدخت تا مثل هیچ کس و ماه عسل بازی میکنه

و نقطه عطف بازیگری شاهرخ استخری سریال مشهور دل نوازان بود و بعد از آن با بازی در سریال مشهور فاصله ها در دل مردم ایران جا گرفت.

shahrokh-estakhri-6

شاهرخ استخری و دخترش

بیوگرافی شاهرخ استخری و دخترش | علت عدم انتشار عکس همسرش

عکس های جدید اینستاگرام شاهرخ استخری و دخترش پناه استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری و دخترش | علت عدم انتشار عکس همسرش

عکس های شاهرخ استخری و خواهرانش و دخترش و همسرش سپیده بزمی پور

بیوگرافی شاهرخ استخری و دخترش | علت عدم انتشار عکس همسرش

علت عدم انتشار عکس سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری در فضای مجازی

بیوگرافی شاهرخ استخری و دخترش | علت عدم انتشار عکس همسرش

عکس شاهرخ استخری در کنار نفیسه روشن بازیگر مشهور سینما و تلویزیون

shahrokh-estakhri-8

عکس شاهرخ استخری و دخترش در کنار  سحر قریشی و فریبا نادری

shahrokh-estakhri-9

عکس شاهرخ استخری در کنار پوریا پورسرخ در فیلم دوربین

shahrokh-estakhri-15

عکس از کیک تولد و جشن تولد پناه خانوم دختر شاهرخ استخری

عکس دختر شاهرخ استخری

بیوگرافی بازیگران » بیوگرافی شاهرخ استخری و دخترش |علت عدم انتشار عکس همسرش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.