تشک

شیلا خداداد و همسرش | ماجرای ازدواج شیلا خداداد با جراح بینی اش

شنبه, 11 نوامبر , 2017

شیلا خداداد را خیلی از ماها با سریال دیدنی و عاشقانه مسافری از هند به یاد داریم که در این سریال شیلا خداد نقش دختر هندی سریال را بازی می کرد و با این سریال هم به محبوبیت رسید. شیلا خداداد در ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در شهر متولد شد و اکنون ۳۷ ساله است او در دبیرستان رشته ریاضی و فیزیک خونده و بعد از گرفتن مدرک دیپلم اش در سال ۱۳۷۸ وارد دانشگاه شد و رشته شیمی محض را انتخاب کرد و مهندس شیمی است.

شیلا خداداد اکنون علاوه بر بازیگری در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و هم اکنون با چند گروه موسیقی مشغول کار است و والیبال و فوتبال جزو ورزش های مورد علاقه او هستند و طرفدار تیم استقلال است.

شیلا خداداد و جراح بینی اش

ماجرای ازدواج و آشنایی شیلا خداداد با دکتر جراح بینی اش

من برای پرسیدن نظر دکتر فرزین سرکارات راجب بینی ام به مطلب شون رفته بودم که به آقای دکتر گفتم نظرتون راجب بینی من چیه؟ چون تعریف عمل دکتر را از دوستانم مخصوصا نیوشا ضیغمی زیاد شنیده بودم از طرفی من خیلی روی جراحی بینی حساسیت داشتم و نمیخواستم قیافه ام عوض شود اما بالاخره پیش فرزین رفتم و ایشان گفت حتما باید بینی شما را عمل کنم و منم قبول کردم گویا قسمت این بود که فرزین بینی من را عمل کند و به واسطه همین عمل جراحی ما بیشتر باهم اشنا شویم و و ازدواج کنیم.

بیوگرافی طناز طباطبایی و دلیل ازدواج نکردنش
بیوگرافی طناز طباطبایی و دلیل ازدواج نکردنش
طناز طباطبایی با اینکه ۳۴ ساله است اما بخاطر مهمترین دغدغه زندگی اش ازدواج نکرده است ...

دکتر سرکارات : شیلا برای عمل بینی اش به مطلب من اومد و من تصمیم گرفتم بینی شون را عمل کنم و بعد از اینکه بینی شون را عمل کردم دیدم خیلی خوب شده گفتم خودم باهاشون ازدواج کنم! (میخندد). شوخی میکنم به واسطه همین عمل بینی و رفت و آمد ها متوجه شدیم که وجه اشتراکات زیادی باهم داریم هم خودمون و هم خانواده هامون از نظر فرهنگی خیلی شبیه هم بودند و بعد هم که ازدواج کردیم.

دکتر فرزین سرکارات یکی از بهترین جراحان ایرانی در زمینه جراحی فک و صورت می باشند.

عکس شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات + ماجرای ازدواج و فرزندان شان

فرزندان شیلا خداداد و همسرش دکتر فرزین سرکارات

اولین فرزند اول این زوج, سامیار سرکارات در ۲۷ آبان ۱۳۹۲ در آمریکا متولد شد و فرزند دومشون که دختر است و اسمش ساتین سرکارات است در اول فروردین ۱۳۹۶ متولد شد.

شیلا خداداد بعد از ازدواجش ۵ سالی از سینما دور بود به گفته خودش دوست داشت یکی دو ساله اولی زندگی کار نکند و بیشتر به زندگی اش برسد بعدشم که بارداری ام بود و الان پسرم سامیار ۲ سالش هست.

چرا آمریکا ؟ مگر بیمارستان های تهرانی چه ایرادی داشت؟

دوست داشتم پسرم در آمرکیا به دنبا بیاید و بتواند به جاهای مختلف دنیا بدون گرفتن ویزا سفر کند و اولین پاسپورتش آمریکایی است. در واقع نمیخواستم بعدا که بزرگ شد به من بگوید تو که میتوانستی این کار را برای من بکنی و چرا نکردی و در حقم کوتاهی کردی.

پدر و مادر فرزین سرکارات در آمریکا زندگی می کنند و شیلا خداداد و همسرش برای دیدار آن ها خیلی زیاد به آمریکا سفر می کنند.

عکس شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات + ماجرای ازدواج و فرزندان شان

ورود به سینما و حرفه بازیگری شیلا خداداد

وقتی تازه کنکور داده بودم و منتظر نتایج کنکور بودم یک روز به طور خیلی اتفاقی برای گرفتن داروهای مادرم به داروخانه رفتم و آنجا با مسعود کیمیایی روبرو شدم و کمی درباره سینما صحبت کردیم که ایشان از من خواست در فیلم جدیدشان بازی کنم و بعد از بازی در فیلم اعتراض به کلاس های بازیگری رفتم و آقای علی ژکان را هیچ وقت فراموش نمیکنم برای اینکه من بازیگر حرفه ای بشوم برای من خیلی زحمت کشیدند.

بیوگرافی بهاره کیان افشار بازیگر سریال عاشقانه
بیوگرافی بهاره کیان افشار بازیگر سریال عاشقانه
بهاره کیان افشار در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران متولد شد و اکنون ۳۴ ساله است و ...

یکی از بهترین کارهای شیلا خداداد میتوان به سریال مسافری از هند اشاره کرد سریالی که به نظر خودش یکی از بهترین سریال های زمان خودش بود اما اکنون سریال های به این قشنگی متاسفانه دیگه ساخته نمیشود.

شیلا خداداد در برنامه دورهمی

حضور شیلا خداداد در برنامه دورهمی

شیلا خداداد اخیرا مهمان هفتگی برنامه دورهمی بود که در این برنامه مهران مدیری سوال های جالبی از جمله آیا حاظرید چهره تون تغییری بکنه و ۴۰ درصد به ضریب هوشی تون افزوده بشه و ...  می پرسد که پاسخ های شیلا خداداد واقعا شنیدنی است پیشنهاد میکنم حتما این کلیپ را مشاهده کنید.

 .
.در ادامه عکس های جدیدی از شیلا خداداد و همسرش به همراه عکس دخترش ساتین و پسرش کامیار آماده کرده ایم که مشادهده می کنید :

شیلا خداداد و همسرش

عکس شیلا خداداد و همسرش دکتر فرزین سرکارات

شیلا خداداد و پسرش کامیار

شیلا خداداد و پسرش

عکس شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات + ماجرای ازدواج و فرزندان شان

شیلا خداداد و دخترش

عکس شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات + ماجرای ازدواج و فرزندان شان

عکس های جدید اینستاگرام شیلا خداداد

عکس شیلا خداداد و همسرش

 شیلا خداداد و همسرش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربران پارلین درباره این مطلب 5 نظر گذاشته اند.

  1. با لیسانسش کار نداره که با قیافش کار داره بعدشم خدایی چرا میگن اصل کار قلب آدماست این که اول رفته مطب خوب خداییش شوهرش اول قیافشو دیده خوشش اومده دیگه پس این حرفا چرت و پرت انقد دختر هست قلب مهربون داره ولی قیافه نداره و ترشیده

  2. موندم چه جوری یه پزشک تحصیل کرده باشیلا خداداد که فقط لیسانس ازاد داره ازدواج کرده بایدبای ه خانم تحصیلکرده ازدواج میکرد

    1. عزیزم اینا برای خودشونم نقش بازی میکنن چی فکر کردی! و اینترنت شده آلبوم عکس بعضیا…..

  3. اصلا از خنده های مثلا معصومانش خوشم نمی یاد

    1. اون اصلا محتاج این نیست که کسی ازش خوشش بیاد یا نه . شما در حد اظهار نظر نیستید

...