سیاوش خیرابی : کم کار نشدم کار خوبی ساخته نمی شود

دوشنبه, 12 دسامبر , 2016

سیاوش خیرابی : کم کار نیستم -  «آوای باران» را بیش از هر کار دیگری دوست دارم

اخبار بازیگران : سیاوش خیرابی، بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص علت کم کاری خود گفت : کم کار نشدم؛ کار خوبی ساخته نمی شود که آن را کار کنم.بازیگر «نفوذی» درباره ملاک‌هایی که برای انتخاب نقش‌هایش دارد، گفت: متفاوت بودن نقش‌هایی که کار می‌کنم، ملاک انتخاب من است.

سیاوش خیرابی : کم کار نشدم؛ کار خوبی ساخته نمی شود

سیاوش خیرابی میگوید کم کار نشدم کار خوبی ساخته نمی شود

سیاوش خیرابی در خصوص نقشی که از بازی کردنش لذت ببشتری برده است، بیان کرد: نقشم در سریال «آوای باران» را از همه کارهایی که کردم، بیشتر دوست دارم. این بازیگر در خصوص علم بازیگری گفت: بازیگری امری ذاتی است اما برای تقویتش باید تمرین کرد.

وی ادامه داد: برای آنکه کسی بازیگر شود فقط استعداد کافی نیست و باید برایش تلاش کرد، همان طور که ما هم دوره هایش را گذراندیم. خیرابی در خصوص چگونگی ماندگار شدن در سینما اظهار داشت: کار خاصی که نمی‌شود کرد. در این خصوص مردم تصمیم گیرنده هستند و آنها باید بخواهند که تو بمانی و همه چیز دست مردم است.

siavash-kheirabi-low-did-not-work-2

سیاوش خیرابی در خصوص نقشی که در سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی ایفا می‌کند، گفت: در این سریال نقش یک دانشجوی پزشکی را ایفا می‌کنم که رابطه عاطفی با الناز حبیبی دارد. بازیگر سریال «آوای باران» در خصوص تفاوت نقش خود در سریال «پرستاران» با دیگر کارهایش، عنوان کرد: یکسری تفاوت با دیگر کارهایم دارد. نقش من در این سریال یک بچه مثبت است که بسیار خجالتی است و در کارنامه کاری‌ام نقش این چنینی زیاد نداشته ام.

اخبار بازیگران ایرانی : سیاوش خیرابی : کم کار نشدم؛ کار خوبی ساخته نمی شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.